Okuma Süresi:1 Dakika, 19 Saniye

FEST Travel 2019’un en çok dikkat çekebilecek altı güzergâhı sizin için derledi.

Kayıp Kıta Madagaskar

Madagaskar, doğal güzellikleri, hiçbir yerde görülemeyecek canlıları ile keşfedilmeyi bekleyen bir kayıp kıta. Siz de bu adayı   bizimle keşfedebilirsiniz.

Hakkâri-Şırnak-Cizre

Ülkemizde 2018’in keşfedilmeyi bekleyen yıldızı Tunceli oldu. FEST Travel olarak buraya yoğun bir çalışma gerçekleştirdik ve 2019’da dabunu sürdürüyoruz. Ancak bizim için 2019’un dikkat çekecek yeni rotası Hakkâri-Şırnak-Cizre olacak. İlk defa gerçekleştireceğimiz bu kurgunun detaylarını buraya tıklayarak bulabilirsiniz.

Etiyopya

Hem Omo Vadisi hem de klasik güzergâhı ile Etiyopya keşif tutkusu ile beslenen gezginlerin göz ardı edemediği bir adres. 2019’da da bu özelliğini koruyacak gibi.

Umman

Efsanevi denizci ve kâşif Sinbad’ın ülkesi yavaş ve sessizce gezginlerin dikkatini çekmeye devam ediyor. 2018’de Umman Havayollarının da resmi olarak ülkemize ofis açmasıyla birlikte Umman’a ilginin çok daha artacağına inanıyoruz. Arabistan Yarımadasının incisi, dipsiz çöl denizleri, büyüleyici sahilleri, dramatik dağları ve merak uyandıran tarihi ile FEST Travel’ın yıldızları arasındaki Umman’ı keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Pakistan

Renkli kamyonlarının heybeti, sıcak insanları ile Pakistan çok az gezginin görme fırsatı yakalayabildiği bir ülke. Hiç şüphesiz listemizin de en önemli güzergâhı. İndus Vadisi’nin efsanevi görkeminin, Pakistan’ın coşkusunun ve eşsiz kültürünün FEST gezginlerinin dikkatini çekeceği aşikâr.

Romanya

Bizce Avrupa’nın göz ardı edilen ülkelerinden biri Romanya. Oysaki kültürü, coşkusu ve renkliliği ile nefes kesiyor, her gideni hayrete düşürüyor ve ‘bu kadar yakında olan bir yere neden daha önce gitmedim’ dedirtiyor. Drakulas’ı, Gotik mimarisi, tıka basa tapınakları, Tuna Deltası’nın güzelliği, Avrupa’nın en iyi korunmuş vahşi yaşamı ile hemen yanı başımızdaki bu ülkeyi keşfedebilirsiniz.

 

Previous post Kitaplar Çok Satıyor Ama Aynı Adamlar Alıyor
Next post Vodafone Freezone Son Ses Onlıne Müzik Yarışması”Nın İkincisi Başlıyor