Loading...

7 Günde 1 Araba” National Geographic’te

Sahibinin büyük değer verdiği 60 yıllık otomobilini 7 günde modifiye ederek yeniden eski görkemli günlerine döndürmeyi hedefleyen Fuzz ve Tim, “Araba SOS Özel: 7 Günde 1 Araba” ile 13 Haziran Perşembe günü saat 22.00’de National Geographic’te.

1950’li yıllarda Land Rover fabrikasında çalışan Brian, üretim hattında çalışarak katkıda bulunduğu Land Rover arabasını 60 yıl boyunca elden çıkarmadı. Sonunda arabasını tadilattan geçirmek istediğinde ise fazlasıyla yaşlanmıştı. Brian’ın en büyük hayalini gerçekleştirmek ise usta tamirci Fuzz Townshend ile sunucu Tim Shaw’a kaldı.

Fuzz ve Tim “Araba SOS”in özel programında bu eski otomobili artık mazide kalan görkemli günlerine kavuşturmak için kolları sıvıyor. British Motor Museum’da kalabalık bir kitlenin önünde 7 gün boyunca çalışan ikili, sahibi için büyük anlam taşıyan bu eski otomobili modifiye etmeye çalışıyor. Programa ünlü aktör ve gazeteci Ross Kemp ile televizyoncu ve müzisyen Rick Wakeman da konuk oluyor.

“Araba SOS Özel: 7 Günde 1 Araba” ilk bölümüyle 13 Haziran Perşembe günü saat 22.00’de National Geographic ekranlarına geliyor.

Netizenlist.com

İnternet vatandaşlarının buluşma noktası