Okuma Süresi:1 Dakika, 27 Saniye

Çocukların hayal gücünü geliştirmeye öncelik veren abm Yayınevi’nin yeni serisi Saklı Vadi’den Hikâyeler, Uçuşan Yapraklar ve Hoş Geldin Bay Soğuk kitapları ile çocukları sıcak ve içten dünyasına davet ediyor. Saklı Vadi’den Hikâyeler serisi ile çocuklar, Tüylü ve Yula’nın maceralarına ortak olarak doğa ve mevsimler üzerine muhteşem bir öykü okuma şansı elde ediyor.

Çok uzakta, yüksek dağların arasında, saklı bir vadi uzanıyordu. Tam olarak nereye bakacağınızı bilmiyorsanız, vadinin içinden yüz defa da geçseniz yine de onu göremezsiniz. Çocukların hayal gücünü geliştirmeye öncelik veren abm Yayınevi tarafından yayımlanan Saklı Vadi’den Hikâyeler serisinin Uçuşan Yapraklar ve Hoş Geldin Bay Soğuk kitapları, çocukları sıcak ve içten dünyasına davet ediyor.

Ünlü yazar Carles Porta’nın yazıp resimlediği kitaplar ile çocuklar, Tüylü ve Yula’nın maceralarına ortak olarak doğa ve mevsimler üzerine muhteşem bir öykü okuma şansı elde ediyor.

Saklı Vadi’den Hikâyeler – Uçuşan Yapraklar

Saklı Vadi’ye sonbahar gelmişti ve havalar değişiyordu. Tüylü daha sıcak yerlere uçmak üzereydi ama Yula ona veda etmek için tam zamanında yetişemeyebilirdi. Güneş batarken ve mevsimler değişirken, acaba Tüylü ve Yula birbirlerini kış gelmeden bulabilecek miydi?

Kitap Adı: Uçuşan Yapraklar – Saklı Vadi’den Hikâyeler

Yazan: Carles Porta

Editör: Göyçen Gülce Karagöz

Genel Yayın Yönetmeni: Ö. Çağla Acar

Sayfa Sayısı: 43

Etiket Fiyatı: 26,90 TL

Yayınevi: abm Yayınevi

Saklı Vadi’den Hikâyeler – Hoş Geldin Bay Soğuk

Saklı Vadi’ye kış gelmişti. Vadinin bu yıl yeni bir ziyaretçisi vardı. Herkes yeni ziyaretçinin Yula’yı kaçırdığını düşünüyordu. Bu yüzden Yula’yı kurtarmak için birlik oldular. Bakalım yeni ziyaretçi gerçekten göründüğü gibi biri mi?

Kitap Adı: Hoş Geldin Bay Soğuk – Saklı Vadi’den Hikâyeler

Yazan: Carles Porta

Editör: Göyçen Gülce Karagöz

Genel Yayın Yönetmeni: Ö. Çağla Acar

Sayfa Sayısı: 43

Etiket Fiyatı: 26,90 TL

Yayınevi: abm Yayınevi

Previous post ​Garanti Caz Yeşili’nin Konuğu Courtney Barnett
Next post Uykunuzu Alamıyorsanız Sebebi Burnunuz Olabilir