Okuma Süresi:1 Dakika, 2 Saniye

Amazon.com.tr, tüm dünyada ve ülkemizde her yıl 4 Ekim’de kutlanan Hayvanları Koruma Günü kapsamında, evcil hayvan kategorisinde patili dostlarımızın ihtiyaçlarının karşılanmasına destek olmak için bir hafta sürecek “Evcil Hayvan Haftası” kampanyasını başlattı.

10 Ekim’e kadar devam edecek olan “Evcil Hayvan Haftası” indirim kampanyası kapsamında Amazon.com.tr müşterileri, evcil hayvanları için aralarında oyuncaktan, tasma ve kıyafetlere, mamadan, davranış kontrol ürünlerine çok geniş bir seçkiden, önde gelen birçok markanın ürünlerinde indirimlerden faydalanabilecekler. Pet Week kampanyası boyunca ürünleri indirime girecek yerel ve global markalar arasında Orijen, ACANA, BestPet, Chef’S Choice, Brit, Prochoice, Dr. Sacchi, Enjoy, King, Bonnie, Ever Clean Kedi Kumları, Ferplast, Felix Mamalar, Friskies Mamalar, Purina One Mamalar, GimDog, GimCat, Goody Mamalar, MırMır Kedi Kumları, Nestle Pro Plan Kedi Mamaları, Nestle Pro Plan Köpek Mamaları, Trendline, Reflex, Proline, Trixie, Pet Comfort, Whiskas, PEDIGREE ve Dreamies bulunuyor.

Amazon Türkiye müşterileri alışverişlerinde uygun fiyatlar ve güvenilir teslimat seçeneklerinden faydalanırken Amazon Prime üyeleri her zaman olduğu gibi bu kampanya döneminde de kargo ücreti ödemeyecek. Prime üyeleri kampanyadaki fırsatlara ek olarak minimum satın alma tutarı olmaksızın aynı gün, ertesi gün ve iki günde teslimat seçenekleriyle ücretsiz ve hızlı teslimat avantajından da faydalanabilecek. Ayda sadece 7,90 TL’ye Amazon Prime’a hemen üye olmak için amazon.com.tr/prime adresini ziyaret edebilirsiniz.

Previous post Aksa Enerji, FTSE Gelişmekte Olan Avrupa Ülkeleri Endeksi’nde Büyük Ölçekli Şirketler Liginde
Next post New York City’nin İkonik Markası Magnolia Bakery’nin Avrupa’daki İlk Şubesi İstanbul’da Açıldı