Loading...

Amazon.com.tr’den fark yaratan hizmet: Ücretsiz Ekspres Teslimat

Amazon.com.tr 300 TL ve üzeri alışverişlerde Ücretsiz Ekspres Teslimat hizmeti sunuyor. 28 Kasım ile 2 Aralık tarihleri arasında Beklenen Cuma ve En İyi Pazartesi indirim dönemi boyunca Amazon.com.tr tarafından satılan ve gönderilen ürünlerde geçerli olacak hizmet, tüketicileri ücretsiz ekspres teslimat seçeneği ile buluşturacak.

İstanbul, 28/11/2019- Amazon.com.tr, İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa ve Kocaeli’nin dahil olduğu beş ilde “Ücretsiz Ekspres Teslimat” hizmeti başlattı. 28 Kasım ile 2 Aralık tarihleri arasında Beklenen Cuma ve En İyi Pazartesi indirim dönemi boyunca Amazon.com.tr tarafından satılan ve gönderilen ürünlerde geçerli olacak hizmetle 300 TL ve üzeri siparişlerde “Ücretsiz Ekspres Teslimat” seçeneği sunulacak.

“İstanbul’da gün içinde verilen sipariş ertesi gün teslim edilecek”

Amazon.com.tr Operasyon Direktörü Hakan Karadoğan: “İstanbul’daki müşterilerimize Beklenen Cuma ve En İyi Pazartesi indirim dönemi boyunca ertesi gün teslimat hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Müşteri odaklı yaklaşımımız paralelinde müşteri geri bildirimlerini yakından takip ediyor, müşterilerimizin tecrübe ettiği alışveriş deneyimini daha kolay ve hızlı hale getirmek için yeni hizmetler eklemeye devam ediyoruz. Örneğin bugün İstanbul’da gün içinde sipariş veren Amazon.com.tr müşterileri yarın siparişlerini teslim alabilecek. Hizmet, kitaptan cep telefonuna, bilgisayardan küçük ev aletlerine kadar birçok farklı kategoride geçerli olacak” dedi.

Ödeme sayfasında “Ücretsiz Ekspres Teslimat” seçeneğinin işaretlenmesiyle aktif hale gelen hizmet, toplam tutardan kargo ücretini otomatik olarak düşürecek.Tüketiciler satın aldıkları ürünlere indirim döneminde ücretsiz ve hızlı bir şekilde ulaşabilecek. 2 Aralık gün sonuna kadar devam edecek Ücretsiz Ekspres Teslimat hizmeti İstanbul (Adalar, Silivri ve Çatalca hariç), Ankara, Bursa, İzmir ve Kocaeli’nin dahil olduğu 5 ilde seçili ilçelerde ve limitli taşıma kapasitesiyle geçerli olacak. Amazon.com.tr müşterileri 50 TL ve üzeri siparişlerinde “Ücretsiz Standart Teslimat” hizmetinden faydalanmaya devam edebilecek. “Ücretsiz Ekspres Teslimat”, 300 TL ve üzeri alışveriş yapan kullanıcılara sunulmuş ek bir hizmet olarak ön plana çıkıyor. “Ücretsiz Ekspres Teslimat” Amazon.com.tr tarafından satılan ve gönderilen ürünlerde geçerlidir.

Netizenlist.com

İnternet vatandaşlarının buluşma noktası