Okuma Süresi:4 Dakika, 0 Saniye

Apple, 12 Eylül’deki büyük ürün lansmanında, USB-C bağlantı noktasını tüm cihazlarında standart hale getirme kararını duyurdu. Bu, Apple’ın kullanıcı dostu ve evrensel bir bağlantı noktası sunma hedefinin bir parçası. Ayrıca, Apple’ın 2030 yılına kadar karbon nötr olma hedefine ulaşma planının bir parçası olarak, yeni ürünlerinin üretiminde daha sürdürülebilir malzemeler kullanılacağını da belirtti.

Bu, Apple’ın çevresel sürdürülebilirlik konusundaki taahhütlerini bir adım daha ileri taşıdığı anlamına geliyor. Şirket, bu hedefe ulaşmak için tedarik zincirindeki ortaklarıyla birlikte çalışacak ve yenilenebilir enerji kaynaklarını teşvik edecek.

Apple’ın bu lansmanında tanıttığı diğer ürünler ve özellikleri şunlardır:

 • iPhone 15 ve iPhone 15 Plus
  • Ekran: Super Retina XDR
  • Çip: A16 Bionic
  • Kamera: Gelişmiş çift kamera sistemi
  • İşletim Sistemi: iOS 17
 • MacBook Air
  • Ekran: 13.3 inç Retina
  • Çip: M2
  • Depolama: Başlangıçta 256GB
  • İşletim Sistemi: macOS Monterey
 • iPad Air
  • Ekran: 10.9 inç Liquid Retina
  • Çip: A15 Bionic
  • Depolama: Başlangıçta 64GB
  • İşletim Sistemi: iPadOS 17

Bu ürünlerin her biri, Apple’ın teknolojik yenilik ve sürdürülebilirlik konularındaki liderliğini gösteriyor. Özellikle USB-C bağlantı noktasının tüm cihazlarda standart hale getirilmesi, kullanıcıların farklı cihazlar arasında daha kolay ve hızlı bir şekilde bağlantı kurmalarını sağlayacak.

Totallee, iPhone 15 Serisi İçin İnce ve Şeffaf Kılıflarını Tanıttı

Apple’ın yeni iPhone 15 serisinin duyurusunun hemen ardından, Totallee markası, bu yeni modeller için tasarlanmış ince kılıf koleksiyonunu resmi olarak piyasaya sürdü. Totallee, iPhone’un satın alınabileceği gün aynı gün iPhone kılıflarını sunmayı başardığı 11. yılını kutluyor. Totallee’nin kılıfları minimal ve ince – sadece 0.02 inç kalınlığında – ve yeni iPhone 15’lerini kalınlaştırmadan korumak isteyen kullanıcılar için tasarlandı. Ayrıca, Totallee, yeni iPhone’un Titanyum renklerini sergileyen tamamen şeffaf seçenekler de sunuyor. Totallee’nin iPhone 15 kılıflarının minimalist, markasız tasarımı, kullanıcıların yeni telefonlarını korumalarına ve cihazlarının orijinal form faktörünü korumalarına yardımcı olacak.

Totallee’nin kılıflarının benzersiz özellikleri şunlardır:

Ultra ince, süper hafif tasarım. 0.02″ ince ve 0.1oz hafiflikte, bu kılıflar dünyanın en ince kılıflarıdır.
Günlük koruma. Bu kılıf, ekstra bir koruma katmanı sunar ve kamera lenslerini korumak için yükseltilmiş bir kenara sahiptir.
Sıfır marka. Totallee, iPhone’unuzu kutudan yeni çıkmış gibi taze tutmak için logoları ve diğer süslemeleri ortadan kaldırır.
Şeffaf dahil farklı seçeneklerde mevcuttur. Bir renk dokunuşu eklemek isteyip istemediğiniz veya kılıfınızın neredeyse görünmez kalmasını (şeffaf renk seçenekleri) tercih edip etmediğiniz, totallee sizi kapsar.
Totallee ürünlerinin arkasında duruyor. Tüm kılıflar, sektör lideri 2 yıl garantisiyle desteklenmektedir.
Totallee’nin 2023 iPhone kılıfları şu anda web sitelerinde satışta. Siparişler bir iş günü içinde gönderilmeyi garanti eder. Müşteriler, gerçek iPhone gelmeden önce totallee’den bir kılıf alarak yeni cihazlarını ilk günden koruyabilirler.

Spigen, iPhone 15 Pro ve Pro Max İçin Klasik Koleksiyonunu Yeniliyor

Apple’ın en yeni iPhone 15 Pro ve Pro Max modellerini tanıtmasının ardından, Spigen bu modellere özel klasik ve yenilenmiş favori kılıf koleksiyonlarıyla karşılık veriyor.

Son iPhone modellerinin vazgeçilmezi olan MagSafe ile Spigen, MagFit kılıflarını daha güçlü mıknatıslar ve diğer işlevsellik geliştirmeleriyle iyileştirdi. Her şeyin başlangıcı olan Mag Armor kılıfı, şık ve mat bir görünüm için tamamen yeni bir chevron deseniyle yenilendi. Ultra Hybrid S, cihazı çoklu açılarda rahatça görüntülemeye olanak tanıyan ve düz oturan kullanışlı bir ayaklıkla MagSafe özelliğine sahip. Ultra Hybrid Zero:One, şeffaf teknoloji favorisi olarak geri dönüyor ve aileye yakında beyaz bir varyant da katılıyor.

Daha ilgi çekici seçenekler için Spigen, cihazın aşırı ısınmasını önlemek amacıyla tasarlanan popüler Cryo Armor’a kırmızı renk seçeneği eklemek için tüketicilerin geri bildirimlerini dikkate aldı. Kamera lensine koruyucu ve stilistik bir ek olarak, Spigen, lens sınırlarını detaylandıran kamera özellikleriyle Optik Pro serisini L Serisi ile yükseltiyor.

Klasiklerimizden en yenilerine kadar, Spigen iPhone 15 Pro cihazlarına koruma ve stil sağlamaya hazır. Tüm koleksiyon, Spigen’in mağaza vitrininde görüntülenebilir.

i-Blason ve SUPCASE, iPhone 15 Serisi İçin Yeni Telefon Kılıflarını Tanıttı

Mobil cihaz aksesuarlarının iki önde gelen üreticisi olan i-Blason ve SUPCASE, iPhone 15 serisi için yeni telefon kılıfı tasarımlarını piyasaya sürdü.

SUPCASE, amiral gemisi olan Unicorn Beetle PRO’yu üç yeni renkte sunacak: Gradient Mor, Gradient Mavi ve Gradient Yeşil.

Bu yılın yeniliklerinden biri olan Unicorn Beetle Air Mag, ek koruma için çerçevenin etrafında hava yastığına sahip MagSafe uyumlu bir tampon kılıfıdır. Bu, Siyah ve Gri renklerde mevcuttur.

Bu yılın diğer yeni renkleri arasında UB Pro Mag için Şeffaf ve UB Mag XT için Gri bulunmaktadır.

Kardeş marka i-Blason, Cosmo Mag ve Shield Mag adında iki yeni ürün serisi çıkarıyor.

En bilinen Cosmo Koleksiyonu temel alınarak tasarlanan Cosmo Mag, MagSafe şarjı ve lens korumasını içerecek şekilde özel olarak tasarlandı. Bu yıl, Cosmo Koleksiyonu, imza niteliğindeki mermer desenimizdeki fan favorilerini ve i-Blason.com’da bulunan 18+ özel yeni tasarımı içerecek.

Öte yandan Shield Mag, iPhone 15’in rengini sergilemek için şeffaf ve şık bir tasarıma sahip. Ayrıca MagSafe uyumlu, çok açılı bir ayaklık olarak da işlev gören yerleşik bir kamera kapağına sahip ve Siyah, Mavi ve Titan Gri renklerde mevcut.

Ares Mag için yeni renkler arasında Beyaz, Mavi ve Gri bulunmaktadır.

Her iki marka da iPhone 15 için maksimum koruma sağlama taahhütleriyle uyumlu lens koruyucuları ve ekran koruyucularını piyasaya sürüyor.

Previous post Bakış Açısı<br><b>Özhan Özdemir</b>
Next post Eğitim sistemimizin iki eksiği <br><b>Prof. Dr. Mustafa Zihni Tunca</b>