Okuma Süresi:1 Dakika, 28 Saniye

Aşk, Cesaret ve Güç! Versace Kış 2019 sezonunda pozitif mesajlarla tasarlanan V-CIRCLE – MANIFESTO serisi ile özel bir saat koleksiyonuna imza attı.

Versace, kayışlarının üzerine büyük harflerle yazılan sözcüklerin aslında düşüncelerimize hükmetmesinden yola çıkarak sıra dışı saat modelleri sunuyor. Sözcükler düşüncelerimizi şekillendirir anlayışıyla saat tasarım dünyasına yepyeni bir soluk getiren Versace, sadece bir saat koleksiyonu değil, aynı zamanda pozitif enerji taşıyan özel bir aksesuar serisi sunuyor.

V-CIRCLE – MANIFESTO serisinin özel detayları arasında ince bezeli, Antik Yunan motifi dikkat çekerken; kadın modellerinde 38mm, erkek modellerinde 42mm kasa çapı ve paslanmaz çelik kasa yer alıyor. Yumuşak deri kayışı ve kayışın çevresinden geçen özel kenarlar farklı desen ve renk tonlarıyla saat severleri büyülüyor. Retro bir görünüm elde etmek isteyenler için ise aynı saat modelini manifestosuz hasır çelik bilezikle birleştirme imkanı sağlıyor.

 

[metaslider id=2780]

 

Sevgililer Günü için güçlü ve anlamlı bir hediye almak isteyenleri Versace V-CIRCLE – MANIFESTO SERİSİ Saat&Saat mağazalarında ve www.saatvesaat.com.tr ‘de sizleri bekliyor.

TEKNİK ÖZELLİKLER

V-CIRCLE –MANIFESTO SERİSİ – Kadın (38 mm)

Kasa: sarı altın tonlarda paslanmaz çelik 38 mm kasa çapı

Suya dayanıklılık: 50 m/5 ATM

Makine: quartz (Ronda 762.2) –İsviçre Yapımı

Dial: V desenli beyaz kadran içi. Saat 12’de yer alan kabartmalı Medusa logosu ve Antik Yunan motifi.

Kayış: kenarlarıyla kontrast oluşturan, sarı altın tonlarda sözcük. Tokada Antik Yunan motifi. Ekstra bilezik ile birlikte.

V-CIRCLE –MANIFESTO SERİSİ – Erkek (42 mm)

Kasa: paslanmaz çelik 42 mm kasa çapı

Suya dayanıklılık: 50 m/5 ATM

Makine: quartz (Ronda 6004D), İsviçre Yapımı, küçük saniye göstergesi ve tarih göstergesi

Kadran: Siyah kadran içi – Saat 12’de yer alan kabartmalı Medusa logosu ve Antik Yunan motifi.

Kayış: yumuşak deri kayış üzerinde siyah tonda sözcük yer alıyor. Tokada Antik Yunan motifi. Ekstra bilezik ile birlikte.

Previous post Mesut Yar ile Laf Çok’un Bu Gece ki Konuğu Özge Özberk
Next post Yaratıcı Reklamlar Ürünün Önüne mi Çıkıyor?