Loading...

Aşkı, Happy Hour Pop-up Müzesi’nde Deneyimleyin

Farklı konseptlerle ziyaretçilerine sosyal medyada “içerik cenneti” vadeden ve sanat dünyasına farklı bir soluk getiren Happy Hour müzesi, Sevgililer Günü’ne özel konseptleriyle yenileniyor.Kırmızı ve pembe tonlarının ön planda olacağı görsel şölende, kurdeleler, gül bahçeleri, sevgi dengesi ve kalp kafalar gibi renkli temalar yer alıyor.

Türkiye’nin ilk interaktif sanat deneyim ve sosyal medya müzesi Happy Hour, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel konseptiyle ziyaretçilerine sevgi temalı bir deneyim sunmaya hazırlanıyor.

Ayrı ayrı konseptlerle tasarlanmış odalarda ziyaretçiler, kurdelelerden gül bahçelerine kadar ahenkli bir dünyanın parçası olurken, deneyimlerini fotoğraf ve videolar aracılığıyla unutulmaz bir anıya dönüştürme imkanına sahip olacaklar.

Kırmızı ve pembenin yoğunlukta olduğu sergide çiftler, sevgi dengesi, kalp kafalar gibi birçok farklı ve eğlenceli temayla aşkın her halini deneyimlerken, sınırsız yaratıcılık ve hayal gücüyle sosyal medyada beğeni ve paylaşım rekorları kıracak görseller oluşturma fırsatı yakalayacaklar.

Netizenlist.com

İnternet vatandaşlarının buluşma noktası