Loading...

BEYMEN CLUB 2021 SONBAHAR KIŞ SEZONUNDA YENİ KEŞİFLERE DAVET EDİYOR

Beymen Club, marka DNA’sındaki keşfetme ruhundan hareketle 2021 Sonbahar Kış sezonunda “Şimdi Nereye?” sloganı ile modaseverleri yepyeni bir yolculuğa davet ediyor. Başlangıç noktasının keşfetmek olduğu bu yolculuk, “Şimdi Nereye?” sorusu ile yeniliği takip ediyor.

Genç, özgür, dinamik ve cesur tasarımları ile yeni sezonda yepyeni bir hikaye yazan Beymen Club, zamansız, doğaya saygılı ve gücünü tavrından alan tasarımlarıyla daha iyi bir dünya için doğa dostu seçenekler sunuyor.

Beymen Club 2021 Sonbahar / Kış Kadın Koleksiyonu

Cesur renkleri, konforlu ve güncel tasarımları, dinamik form ve kalıplarıyla BEYMEN Club kadınının enerjisini yansıtan 2021 Sonbahar / Kış Koleksiyonu, her yaştan modern kadınlara kendini özgür ve yaratıcı ifade etme fırsatı sunuyor.

Geometrik desenlerin dokulu yüzeylerle buluştuğu tasarımlar sofistike bir monokrom yaklaşım sunarken, teknik kumaş üzerine uygulanan kontrast kuş detayları koleksiyonun dinamik tavrını simgeliyor. Deri detaylarla desteklenen cool tavır, baskı ve işlemelerle koleksiyona eklenen ışıltılar, dikkatleri üzerinize çekecek kombin seçenekleri sunuyor.

Çağdaş detaylarla güncellenen, pembe, mercan, lila tonlarındaki şekillerle yağlı boya tablo hissi uyandıran desenler, baskılarda kullanılan formlarla zenginleşen tasarımlar, sanatsal geometriyi yeniden yorumluyor. Oversize sweatshirtlerin denimler ve blazerlarla kombinlendiği, kaşe, yün ve ipekli kumaşlarla desteklenen tasarımlar Beymen Club’ın modern ve dinamik tavrını vurguluyor.

Dijital kültürün yükselişiyle ön plana çıkan konfor ve çok yönlülük kavramlarından ilhamla tasarlanan sweatshirtler, bol kesimli pantolon ve bomber montlar; mavi, gri, kahve tonları ve farklı formlardaki desen birliktelikleriyle öne çıkıyor. Sofistike kahverengilerin harmonisiyle hazırlanan zamansız tasarımlar, kapitone detaylar, peluş yüzeyler, teknik kumaşlar ve denimler modern bir görünüm sunuyor.

İskandinav ve Doğu Avrupa sanatından ve geleneklerinden esinlenen soğuk tonları romantik silüetlerle buluşturan tasarımlar, pilise detaylarla güçlenen etekler, volanlarla zenginleşen bluzlar ve tafta elbiseler Beymen Club kadının yeni vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Beymen Club 2021 Sonbahar / Kış Koleksiyonu, sokaktan gelen ilham ve asi ruhla cesur tasarımlara imza atıyor. Deriler ile kombinlenen büyük ekoseler anarşist estetiği çağdaş bir hisle birleştirirken, örgü ve desen teknikleriyle zenginleşen trikolar, ışıltılı bomber ceketler, deri etek ve croped pantolon kombinleri modern kadınının genç ruhuna sesleniyor.

Alışkanlıklarımız gibi ritüellerin de değiştiği yeni sezonda parti kıyafetleri, rahatlık ve eğlence arasında denge kuruyor. Trikoların pilise tül etekler ve rugan pantolonlarla kombinlendiği tema, nakış detaylı sweatshirtler ve oversize ekose gömleklerle gündüzden geceye hızlı bir geçiş sağlıyor.

1990’ların imzasını taşıyan stillerden ilham alan, yüksek bel kalıpların yanı sıra geniş ve klasik düz paça jeanler, denim gömlekler ve ceketlerin yer aldığı Beymen Club denim grubu, koleksiyonun genç ve dinamik tavrını yansıtıyor. Skinny fit jeanler, vücut şekillendiren özel kalıplar ve ergonomik dikiş teknikleriyle yeniden yorumlanıyor.

Modern ve zamansız tasarımlardan oluşan Leisurewear temasında ekru ve nude gibi soft renklerin yanı sıra bordo ve toprak tonların aksent kullanımı öne çıkıyor. Oversize sweatshirtlerle kombinlenen batik desenli taytlar, konforun yoğun olarak hissedildiği jersey takımlar ve markanın imza siluetlerinden triko takımlar ve kazaklar Beymen Club kadınının ev stilini tamamlıyor.

Beymen Club 2021 Sonbahar / Kış Erkek Koleksiyonu

Beymen Club erkeğinin iddialı görümünü modern bir yalınlıkla ve konforlu tasarımlarla vurgulayan Beymen Club 2021 Sonbahar Kış Koleksiyonu, farklı doku ve renkleriyle casual giyime yeni bir yorum katıyor.

Ekru, buz mavisi ve camel tonların hakimiyetindeki koleksiyon, teknik detaylara sahip dokular, sofistike baskılar, nakışlar, jakar desenli trikolar ile Beymen Club’ın zamansız tarzını yansıtıyor. Koleksiyondaki eşofman takımlar, mikro çift taraflı üstler ekru ve camel tonlarının sıcaklığını taşıyan overshirt kadifeler, konfor ve rahatlığın ön planda olduğu yün karışımlı joggerlar ve likralı pantolonlar, farklı tonlardaki kazaklar yalın ve spor görünümleriyle sezona yepyeni bir soluk getiriyor.

Şık ve konforlu tasarımlarıyla şehrin dinamizmini yansıtan koleksiyonda, saks mavisi ve oranj tonlarındaki teknik baskılı detaylar Beymen Club erkeğinin stiline güçlü bir yorum katıyor. Aksent renklerle şekillenen tasarımların canlı ve güçlü grafik desenlerle bütünleştiği temada, kadife görünümler, gabardin dokular, parça boyalı sweatshirtler, yünlü ekoseler ve overshirt tasarımlar yer alıyor.

Doğadan ilhamla tasarlanan acı kahve, hardal ve safran renklerin ağırlıkta olduğu tasarımlar, yalın, rahat ve zamansız kombin seçenekleri sunuyor. Sıcak toprak tonların, kaşmir kumaşların, baskılı ve teknik detaylı dinamik trikoların dikkat çektiği temada, Beymen Club’ın ikonik monogramı yeni artworklerle tasarımlarla buluşuyor.

Soğuk kışla birlikte beyazın saflığı ve karın temizlik duygusuna göz kırpan tasarımlar koleksiyonda yerini alıyor. Kar manzaralı jakarlı trikolar, nakış ve farklı baskı formlarıyla zenginleşen kaşe gömlekler, mikro detaylı sweatshirtler, çift taraflı ceketler, kapitone detaylı dış giyim puf gömlekler beyazın net ve sakin tavrını taşıyor.

Kırmızının tutkusunu siyahın gücüyle harmanlayan temada ekoseler, teknik kumaşlar ve grafik detaylar öne çıkarken, kaşe kumaşların teknik detaylarla karışımı dikkat çekiyor. Deri ve süet tasarımlar Beymen Club erkeğinin asi tavrını pekiştiriyor.

İkonik Beymen Club logolu kumaşlardan hazırlanan, güçlü grafiklerin army desenlerle harmanlandığı tasarımlar, sokak giyimine yeni bir bakış açısı katıyor. Kaşe ve teknik kumaşların uyumlu birlikteliğinin dikkat çektiği koleksiyonda mikro elyaflı gömleklerin güçlü tavrı kendini hissettiriyor. Desen ve nakışların bir arada kullanıldığı sweatshirtler, konforun yoğun olarak hissedildiği jogger pantolonlar ve overtshirtler yeni kombin seçenekleri sunuyor.

Netizenlist.com

İnternet vatandaşlarının buluşma noktası