Okuma Süresi:49 Saniye

Beymen Club, 2022-2023 Sonbahar Kış sezonunda sokak sanatının renkli dünyasından ve yaratıcılığından ilham alan yeni doku ve renkleri ile casual giyime farklı bir yorum katıyor. Modern erkeğin iddialı görünümünü, dinamik ve yalın formlarla vurgulayan koleksiyon, doğa dostu kumaşları ve konfordan ödün vermeyen tasarımlarıyla şehrin yeniliklerini keşfetmeye davet ediyor.

Koleksiyonun natürel tonlardaki tasarımları konforlu şık görünümler sunuyor. Ekru tonların zamansız şıklığını sarının enerjisiyle buluşturan tasarımlar, sezonun temsilcisi bej ve toprak tonlardaki sweatshirt’ler, nakış ve jakar desenlerle zenginleşen trikolar, Beymen Club erkeğinin iddialı duruşunu tamamlıyor.

Şehrin dinamizminden esinlenen saks mavisi ve siyah teknik baskılı tasarımlar, renkli sweatshirt’ler, kapitone oyunlarla detaylandırılan overshirt gömlekler sonbaharın en gözde parçaları olarak gardıroplarda yerini alıyor.

Güçlü grafiklerle harmanlanan army desenler, sokağa bakış açımızı tazeliyor. Kaşe ve teknik kumaşların birlikteliği erkek stiline yepyeni bir bakış açısı getiriyor.

Sezonun habericisi toprak tonlarında dış giyim seçenekleri, kaşmir kumaşlar, baskı ve teknik detaylarla zenginleşen trikolar Beymen Club erkeğine çok yönlü kombin seçenekleri sunuyor.

Previous post Haliç Üniversitesi, Türkiye’nin İlk “Evrensel Bilim Kurgu ve Fantastik Film Festivali”nin Ana Sponsorluğunu Üstlendi
Next post Türkiye’de Grafitinin İlk Temsilcisi Olan Turbo, İstanbul Başlıklı Sergisiyle Brieflyart’ta