Okuma Süresi:1 Dakika, 8 Saniye

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen ve yazın en beklenen etkinliği olma yolunda gelenekselmiş olan Big Burn İstanbul her yıl bir öncekinden daha fazla kullanıcıyı kendine çekiyor. İki yılda toplam 45 binden fazla müzikseveri ağırlayan Big Burn İstanbul Festivali tüm sezon boyunca konuşulmaya devam etti. 3 gün boyunca kesintisiz müzik deneyimi sunan Big Burn İstanbul Festivali uluslararası ve lokal olmak üzere 100 DJ ve prodüktörü, 5 sahnede yazın ateşini yükseltmek için ağırladı.

Her yıl bir öncekinden daha fazla müzikseveri elektronik müzik ile buluşturmak için yola çıkan Big Bun İstanbul, bu yaz da muhteşem bir ‘line up’ ile 26-27-28 Temmuz’damavi ve yeşilin kucaklaştığı eşsiz doğa, geniş kamp alanı ve bungalov evlere sahip Şile Woodyville Treehouses’da elektronik müzikseverlerle buluşacak.

Sahnede yer alacak isimleri iki farklı dönemde açıklayan Big Burn İtanbul’un Festival lineup’ına son eklediği isimler: Adiel, Antigone, Behrouz, Be Svendsen, Carlita, Francesca Lombardo, Ilario Alicante, Len Faki, Marco Resmann, Mind Against, Monoloc, Matthew Dekay, Oceanvs Orientalis, Ruede Hagelstein ve geçtiğimiz yıl gerçekleştirdiği efsane performansı dillerden düşmeyen yetenekli Peggy Gou!

Festivalin ilk açıklanan isimleri ise global elektronik müzik sahnesinin yıldızları; Clapton, Damian Lazarus, David Mayer, Dubfire, Guy Gerber, Joachim Pastor (live), N’TO (live), Nastia, Recondite, Stephan Bodzin, Woralks oldu. Bu isimlerin ve festivalin sosyal medya sayfaları şimdiden katılımcıların heyecanlarını bildiren yorumları ile doldu. Big Burn İstanbul festivaline geçtiğimiz senelerde olduğu gibi bu senede yurtdışından yoğun talep var.

Previous post Mükemmel Görünümlü Bir Vücut İçin Öneriler
Next post Kaşıntıya Karşı 10 Etkili Yöntem