Okuma Süresi:1 Dakika, 7 Saniye

Lux* Resort& Residence turizm sektöründe Bodrum’da hizmet veren ‘Dünyanın en büyük seyahat web sitesi’ olarak nitelendirilen Trip Advisor’ın ziyaretçilerinin değerlendirmeleri sonucunda ‘2019 Mükemmellik Sertifikası’na lâyık görüldü.

Trip Advisor’ın 5 yıldır teşvik edici bir ödül olarak dünya gezginleri adına verdiği ‘Mükemmellik Sertifikası’, site üyelerinin dünyayı gezerken yaşadıkları seyahat tecrübelerine dair yazdıkları yorumlar ve puanlama sistemiyle veriliyor.

30 ülkede aylık 50 milyonu aşan ziyaretçisi bulunan Trip Advisor’un mükemmellik sertifikası, siteyi kullanan ziyaretçilerin verdikleri puanlarla belirlenen ratinglerde 5 üzerinden minimum 4 puan alabilmiş oteller sahip olabiliyor. Sitede yer alan otellerin yalnızca %10’u bu ödülü alabiliyor.

83 bin metrekarelik alana yayılan LUX* Bodrum Resort & Residences, farklı oda kategorisiyle birlikte 91 otel odası, 77 özel villayı barındırıyor.

Kristal berraklığındaki Ege denizinin kıyısında yer alan; yüksek oksijene sahip, yemyeşil bitki örtüsüyle kaplı bir yarımadayı kucaklıyor. Otel, kendini doğaya adapte eden modern tasarımı ve kendine ait özel koyunda 650 metrelik beyaz kum plajıyla fark yaratıyor.

Tesis; spa, su sporları, açık hava sineması, çocuk klübü, alakart restorantları, barları ve lounge gibi bir çok sosyal alanı ile ideal seçeneklerin başında yerini alıyor. Deniz ya da karayolu ile özel giriş imkanı, kendi kıyı şeridine bağlanan özel yatlar gibi fark yaratan özellikleri sayesinde misafirlerine seçkin avantajlar sunuyor. Bodrum’un içerisinde sahip olduğu doğayla iç içe atmosferi ile dikkat çeken otelde, organizasyonlar için de çok fazla seçenek bulunuyor.

Previous post Dünyayı Şekillendiren 100 An!
Next post Dünyadaki Enerjinin 5’te 1’i Veri Merkezlerine Gidecek