Okuma Süresi:1 Dakika, 34 Saniye

İngiltere ve ABD’de en çok satan yazarlar içinde birinci sırada olan Taylor Adams’ın yeni kitabı, “Çıkış Yok” Türkiye’de Pena Yayınları etiketiyle raflarda yerini aldı.

Yazar Taylor Adams, 31 dile çevrilen “Çıkış Yok” adlı romanında okurlarını ilk sayfasından itibaren nefesini kesecek heyecan dolu bir yolculuğa çıkarıyor.

Geceyi dört yabancıyla dinlenme durağında geçirmek zorunda kalan Darby Thorne’un, park etmiş bir aracın içinde kilitlenmiş küçük bir kıza görmesiyle yaşanan olayları anlatan romanda, küçük kızın kim olduğu gizemini korurken, Darby’nin kızı nasıl kurtaracağı merak uyandırıyor.

Yazarın şimdiye kadarki en gergin ve sürükleyici romanları arasında yer aldığı konuşulan “Çıkış Yok” kitabı daha piyasaya çıkmadan, film hakları 20th Century Fox tarafından alındı. Geçtiğimiz aylarda düzenlenen Uluslararası Frankfurt Kitap Fuarı’nda yayıncısı ve film şirketi tarafından lansmanı yapılan kitabın satış rakamları ve filmi şimdiden heyecanla bekleniyor.

Kitap Hakkında:

KÜÇÜK BİR KIZ BİR YABANCININ KAMYONETİNDE KİLİTLİDİR. YARDIM EDECEK SİZDEN BAŞKA KİMSE YOKTUR. NE YAPARSINIZ?

Darby Thorne, hasta annesini görmek için yola çıktığında çetin hava koşullarında ıssız bir dinlenme tesisinde geceyi dört yabancıyla birlikte geçirmek zorunda kalır. Sonra dışarıda park edilen arabalardan birinin içinde kilitli bir kız görür. Hiç sabit telefon yoktur, cep telefonu çekmiyordur ve çocuğu kimin kaçırdığından emin değildir. Bu küçük kız da kimdir? Neden kaçırılmıştır? Ve Darby onu nasıl kurtarabilir?

Şaşırtıcı süprizler ve sürekli tırmanan gerilimle, bu ustaca yazılmış romanı son sayfasına gelene kadar elinizden düşürem eyeceksiniz.

Ne Dediler:

“Hiç ipucu vermek istemiyorum ama sonu beni uçurdu. Tek kelimeyle müthiş. Okuduğum en iyi kitaplardan biri.” MISFITS FARM

“Daha ilk sayfadan boğazım düğümlendi. Yatmadan önce bu kitabı okumayın. Adrenalininiz yükselir… Gerçekten çok iyi.” HEATHER

“Bu kitap başından sonuna aksiyon dolu. Tüm gerilim sonuna kadar tırmanıyor.” MARION

“Bir günde okudum. Eğer kendimi dış dünyadan soyutlayabilseydim daha çabuk bitirirdim ama ne yazık ki gerçeklikten kaçış yok. Bir kitabı açıp başka bir şey düşünemez olmayalı uzun zaman olmuştu. Hatta okuduktan sonra bile kitap aklımda kaldı. İ-NA-NIL-MAZ!” MARY

Previous post
Next post Pink Martini, Pasion Turca Organizasyonu İle Türkiye Turnesinde!