Loading...

Budha Bar Beach İskender Paydaş’ı ağırlıyor

Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum’un sahilinde bu yaz ikinci sezonuna giren Buddha-Bar Beach Bodrum, İskender Paydaş ve orkestrasını 26 Temmuz Pazar günü büyük ilgi üzerine yeniden konuk ediyor.

Buddha-Bar Beach Bodrum, uluslararası otel zinciri Marriott International’ın, The Luxury Collection bünyesinde yer alan Bodrum’daki ilk resort oteli “Caresse, a Luxury Collection Resort, Spa & The Residences” ve “Buddha-Bar” işbirliği ile misafirlerine mükemmel yemek, miksoloji ve müzik programları ile benzersiz bir deneyim sunmaya devam ediyor.

Caresse Bodrum, sahilinde konumlanan Buddha-Bar Beach Bodrum’da, Türkiye’nin efsanevi müzisyeni İskender Paydaş ve orkestrasını yeniden istek üzerine 26 Temmuz Pazar günü 16.00-18.00 saatleri arasında konuk edecek.

Buddha-Bar Beach’de orkestrasıyla canlı müzik performansı yapacak İskender Paydaş, Caresse Bodrum’da, Buddha-Bar Beach atmosferinde özlenen şarkılarını seslendirecekler.

Buddha-Bar Beach rezervasyon iletişim: 0530 061 8435

Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum hakkında :

Condé Nast Traveler Okuyucuların Tercihi Ödülleri kazananları içerisinde; 2016 ve 2017 yıllarında art arda Avrupa’nın En İyi Resort Oteli Ödülü’nün sahibi olan ve 2019 yılında da Avrupa’nın en iyi otelleri arasında yer alarak ilk 20’ye giren Caresse Bodrum misafirlerini bekliyor. Caresse Bodrum, bu yaz premium oda servis ve hizmetleri, kendine ait plajı, kişiye özel kullanım fırsatı yaratan misafir ve gruplarına ait özel iskeleleri, kısa ve uzun dönem özel havuzlu villa, rezidans, otel oda ve tekne kiralama opsiyonları ile fark yaratıyor. Özel servis ve bağlama imkanları ile tekne ve yatların uğrak noktası da olan Caresse Bodrum, sevdikleri ile izole bir tatil geçirmek isteyen misafirlerini büyüleyici güzellikteki ortamında ağırlamanın yanı sıra tekneleri ile özel koylarda da ağırlama şansına sahip bulunuyor.

Netizenlist.com

İnternet vatandaşlarının buluşma noktası