Okuma Süresi:55 Saniye

Burger King® ve Can Yayınları, benzersiz bir iş birliğine imza atıyor. Proje kapsamında Can Yayınları tarafından hazırlanan 6 masal kitabı Burger King’®in 700’ü aşkın şubesinde çocuklarla buluşacak.

Gonca Mine Çelik’in eşsiz çizimleri ve Mehmet Barış Albayrak’ın titiz uyarlamalarıyla hazırlanan 6 kitaplık seride yer alan Robin Hood, Define Adası, Bir Küçük Denizkızı, Gulliver’in Seyahatleri, Oz Büyücüsü ve Alice Harikalar Diyarında, çocukların hem söz dağarcıklarının ve hayal güçlerinin gelişimine katkı sağlayacak hem de onları hepimizin çok sevdiği karakterlerle tanıştıracak.

Can Yayınları ile birlikte imza atacakları projenin çocukların gelişimi için çok değerli olduğunu belirten TAB Gıda Pazarlama Direktörü Caner Alpaslan; “Türkiye genelindeki tüm şubelerimizden ulaşılabilecek olan kitaplar, çocukların gelişimlerine katkı sağlayacak, onları hepimizin çok sevdiği karakterlerle tanıştıracak,” dedi.

Can Yayınları Genel Müdürü Ali Granit ise, “Kitaplarımızı hayatın her alanında okurlarımızın karşısına çıkarma stratejimize uygun olarak Türkiye’nin en çok restorana sahip hızlı servis restoran zinciri Burger King®’le çok güzel bir işe adım atıyoruz. İş birliğimizin uzun yıllar sürmesini arzu ediyorum,” dedi.

Çocuklarınızla sonsuza dek saklanacak anılar yaratmak, keyifli vakit geçirmek ve hepimizin tanıyıp sevdiği birbirinden özel karakterlerle yeniden buluşmak için bu seriye kütüphanenizde yer açın.

Previous post Yeni Yılı Starbucks’ın Yılbaşına Özel Yeni Lezzetleriyle Karşılayın!
Next post Emma Summerton İmzalı 2023 Pirelli Takvimi ‘Love Letters To The Muse’ Milano’da Tanıtıldı