Okuma Süresi:48 Saniye

Ekranların ve sosyal medyanın kendine has cool tarzıyla öne çıkan isimlerinden Can Yaman’stilli, her sezonun trendlerini belirleyen Trendyol’la ortak bir butikte buluşuyor. Can Yaman’ın favori kombinleriyle hazırladığı butikte erkekler için fark yaratan stilin en iyi örneklerini bulmak mümkün.

Günlük rahat parçaların konforuyla şık parçaları kusursuz şekilde dengeleyen butik; çabasız şıklık arayışında olan herkes isteklerine kolayca yanıt veriyor. Can Yaman’ın favorileri butiğinde , denim parçalar, uzun keten gömlekler, sade tişörtler ve casual kombinler bulmak mümkün. Denim ceketler, baskılı tişörtler , jeanler ve gömleklerin ağırlıklı olduğu butikte bahar trendlerini en iyi yakalayan parçalar yer alıyor. Koyu denim tonlarından beyaz ve pastel tonlara , bahar ve yazın vazgeçilmezi keten kumaşlardan hafif penyelere ve trikolara geçiş yapan bir çok seçeneği bir arada sunan butikte şehrin en göz alıcı erkeklerine özel parçalar bulmak mümkün.

Can Yaman’ın Trendyol seçkilerinden oluşan özel butik 2 Nisan tarihinden itibaren Trendyol.com’da online satışa açılıyor.

Previous post Karsinofobiye Karşı 7 Etkili Öneri
Next post Dünya Saati Boyunca Işıklar Yanmayacak