Okuma Süresi:1 Dakika, 29 Saniye

Görüntüleme teknolojileri lideri Canon, TIPA World Awards 2019’da 4 ödüle layık görüldü. EF lenslerinden devrim niteliğindeki EOS E Sistemi’ne kadar her ürününde etkileyici optik mirasını ve yenilikçiliğini vurgulayan Canon, rakip tanımayan uzmanlığı ile TIPA (Technical Image Press Association) tarafından 25 yıldır, farklı kategori ve alanlarda ödüle layık görülüyor.

Görüntüleme teknolojileri lideri Canon, TIPA World Awards 2019’da 4 ödül alarak, sektörde süregelen başarılarına bir yenisini daha ekledi. Beş kıtaya yayılan 15 ülkeden 30 sektörel dergiyi temsil eden TIPA World Awards, dünyaca bir üne sahip olan fotoğraflama ve görüntüleme ödüllerini dağıttı.

Her biri alanında lider olarak öne çıkan Canon’un yeni full-frame aynasız ürünleri, TIPA World 2019’da iki ödül almaya layık görüldü. Ödüllerden birini ekonomik, kompakt ve hafif fotoğraf makinesi gövdesi ile EOS RP alırken, bir diğer ödül ise üstün performans özellikleri ile L serisi lens ailesinin ezber bozan üyesi RF50mm F1.2 L USM’ye gitti. Fotoğraflama performansında yeni standartlar belirlen bu iki ürün, sahip oldukları dünyanın en hızlı otomatik odaklama sistemi özelliğiyle de dikkat çekiyor.

Canon ürünlerine verilen diğer iki ödül ise EF ve EF-M lens serisine gitti. Canon; dünyanın en hafif 400mm f/2.8 lensi olanEF400mm f/2.8L IS III USM lensinden; kompakt, yüksek kaliteli EF-M32mm f/1.4 STM lensine kadar geliştirdiği ileri lens teknolojisi ile adından söz ettiriyor. Optik mükemmellik alanında sunduğu yeniliklerle takdir edilen Canon, ürün serisinin tamamında her kullanıcı tipine uygun çekim takımları sunuyor.

Aşağıdaki ürünler 2019 TIPA World Awards’ta ödüle layık görülmüştür:

  • En İyi Full-Frame Geliştirilmiş Fotoğraf Makinesi: Canon EOS RP
  • En İyi DSLR Profesyonel Prime Lens: Canon EF400mm f/2.8L IS III USM
  • En İyi APS-C Aynasız Prime Lens: Canon EF-M32mm f/1.4 STM
  • En İyi Aynasız Prime Standart Lens: Canon RF50mm F1.2 L USM
Previous post Kadir Has Üniversitesi Ve Koç Üniversitesi Kürek Yarışı
Next post 29. Ege Rallisi Bu Hafta Sonu Start Alıyor