Okuma Süresi:56 Saniye

Açıldığı günden bu yana seçkinliği yerli ve yabancı kuruluşlarca tanınmış ve ödüllendirilmiş olan Çırağan Palace Kempinski İstanbul, Forbes Travel Guide’ın her yıl düzenlediği ‘Star Awards’ kapsamında 2022 yılında da ‘Beş Yıldız’ ile ödüllendirildi.
Lüks oteller, restoran ve spa merkezleri için dünyadaki en önemli derecelendirme sistemi olarak bilinen Forbes Travel Guide ‘Star Awards’; deneyim, ürün ve özellikle çalışanların hizmeti konusundaki başlıklarda Çırağan Palace Kempinski İstanbul’u değerlendirdi. Çırağan Sarayı, ‘gizli misafir’ olarak otelde konaklayan, profesyonel ve bağımsız denetimciler tarafından birçok zorlu ve objektif başlıkta hem servis hem de ürün kalitesi anlamında değerlendirilerek bu yıl da beş yıldız almaya hak kazandı.
Çırağan Palace Kempinski İstanbul Genel Müdürü ve Kempinski Residences Türkiye Bölge Direktörü Ralph Radtke; “Seyahat eğilimlerine yön veren ve bu sektörde çok prestijli bir yere sahip seçkin bir platform olan Forbes Travel Guide tarafından hem servis düzeyi hem de otel adına bağımsız ve zorlu denetimlerden geçerek bu ödülü almaktan gurur duyuyoruz. Beraberinde şahane bir bilinirlik getiren, başta ülke ve destinasyon tanıtımına büyük katkısı olacağına inandığımız bu prestijli ödülü üst üste almanın gururunu taşıyoruz. Bu başarıyı hem değerli misafirlerimiz hem de çalışanlarımız ile kutlayacak olmaktan çok mutluyuz.” dedi.

Previous post Trendyol, satıcılarına Türkiye ve Birleşik Arap Emirlikleri arasında e-ihracat köprüsü kuracak
Next post MÜZE GAZHANE’DE NFT SERGİSİ