Okuma Süresi:42 Saniye

Türkiye’yi siber saldırılardan koruyacak siber güvenlikçileri yetiştiren Cybercamp 2019, 31 Ocak Perşembe günü, Radison Blu Tuzla Otel’de düzenlenecek törenle üçüncü dönem mezunlarını veriyor.

Bilişim İnovasyon Derneği ve Mental HR-Consultancy tarafından Turkcell’in destekleri ile düzenlenen Cybercamp 2019 Mezuniyet Töreni’nde, Milletvekili, Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Katip Üyesi İffet Polat, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Mehmet Fatih Kaçır, TÜBİTAK BİLGEM, İş Geliştirme Başkan Yardımcısı Orhan Muratoğlu, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu BTK Başkanı Ömer Abdullah Karagözoğlu, Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu, Bilişim İnovasyon Derneği Başkanı Mehmet Fatih Zeyveli, hazır bulunacaklar.

Siber güvenlik uzmanlığı, son dönemde dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de gençlere yeni kariyer fırsatları sunan gözde mesleklerden biri. Sanal alemde kamu ve özel sektör kurumlarına artan saldırılar sonrasında Türkiye’nin bu alanda çalışacak nitelikli ve stratejik insan gücü ihtiyacı bir hayli fazla.

Previous post Sabri Ülker Bilim Ödülü Başvuruları Başladı
Next post Başak Sayan’ın Yeni Kitabı Nigâhdar İnkilâp Kitabev’inden Çıktı