Loading...

D-Resort Göcek’te Sağlıklı Kaçamak

D-Resort Göcek, Göcek’in muhteşem tabiatında ayrıcalıklı bir tatil deneyimi yaşamak isteyen misafirlerine doğanın her anını deneyimletmek amacıyla dört mevsim hizmet veriyor. D-Resort Göcek, Diyetisyen Müge Bozok ile 28-31 Ekim ve 28 Ekim-2 Kasım olmak üzere iki alternatifli gerçekleştireceği “Re-Charge Yourself” etkinliği ile kış öncesi hem ruh hem de beden enerjisini tazelemek isteyen konuklarını sağlıklı bir kaçamağa davet ediyor.

D-Resort Göcek, Göcek’in eşsiz doğasında, geniş bir alanda yemyeşil bahçeleri, gurme restoranları, D-SPA’sı, D-Gym spor merkeziyle misafirlerine dört mevsim ayrıcalıklı bir hizmet sunuyor.

Sonbahar aylarında da mevsimin eşsiz doğasını Göcek’in muhteşem atmosferinde deneyimlemek, kış öncesi hem bedenini hem de ruhunu tazelemek isteyenlerin adresi olan D-Resort Göcek, Diyetisyen Müge Bozok ile gerçekleştireceği “Re-Charge Yourself” etkinliği ile konuklarını sağlıklı bir kaçamağa davet ediyor. Katılımcılar 28 Ekim-2 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek programın tamamına katılım sağlayabileceği gibi, 28-31 Ekim tarihlerinde düzenlenecek daha kısa süreli programa da dahil olabilecek.

D-Resort Göçek’te üçüncü kez gerçekleştirilecek etkinlik, Diyetisyen Müge Bozok’un kişiye özel değerlendirmesi ile başlayacak. Etkinlik süresince katılımcıları; refresh yoursef soğuk sıkım içecek atölyesi, nefes ve meditasyon, Arzu Haksun Güvenilir ile müzik, şifalı bitkiler, sağlıklı atıştırmalık atölyeleri gibi dolu dolu bir program bekliyor. Doğada yapılacak yürüyüş ve bisiklet turlarının yanı sıra pilates, yoga gibi ruhunuza da iyi gelecek aktivelerin yanında kendini şımartmak isteyenler için D-Spa deneyimi de sunuyor.

D-Resort Göcek, ruhunu ve bedenini tazeleyerek nefes almak, doğanın yemyeşil bitki örtüsüne karışan sakinliğinde yenilenmek isteyenleri bekliyor.

Netizenlist.com

İnternet vatandaşlarının buluşma noktası