Okuma Süresi:1 Dakika, 18 Saniye

[yotuwp type=”videos” id=”RFYLZwDwMj8″ ]

Constellation koleksiyonu, uzun yıllardır OMEGA’nın saat üretimindeki rakipsiz hassasiyetinin sembolü oldu. Gökteki yıldızlardan ilham alan ismiyle, zamanı ölçme standartlarımızı yeniden tanımlama ilkesiyle hareket etti ve bunu her zaman zarif güzelliği ve klasıyla başardı.

OMEGA, yeni Constellation Manhattan kampanyasında , bir değil tam dört ilham veren kadını markanın kalbine yerleştiriyor.

[wdps id=”13″]

Cindy Crawford, Nicole Kidman, Alessandra Ambrosio ve Liu Shishi, Constellation koleksiyonunun zarif ve cezbedici özelliklerini temsil ediyor. Her bir saat modeli gibi, bu dört elçi de kendine has benzersiz özellikleri ve yetenekleri ile dikkat çekiyor.

Constellation bu yıl tasarım ve teknolojide bir adım ileri gidiyor. Kadınlar için seçkin çeşitliliğin yanı sıra bu saat ailesinin ün kazandığı mükemmel hassasiyet de sunan 101 yeni model tanıtıyor. 29 milimetrelik modellerde, mekanik üstünlük OMEGA Master Co-Axial mekanizma ile sağlanıyor ve her Master Chronometer sertifikalı saatin fabrikadan çıkmadan önce tabi tutulduğu 8 katı testle garantileniyor.

Bu yepyeni seride öne çıkansa, cesur zanaatkarlık. Rafine edilmiş yeni yaklaşım, ikonik tasarımın hemen her kısmına dokunurken 36 yıldan uzun süredir sağlam bir favori olan o “Manhattan” görünümünü de koruyor.

Bu yıl tanıtılan, kadınlar için 101 yeni Constellation modeliyle keşfedilecek birçok ayrıntı var. İkonik Constellation tasarımı korunsa da koleksiyon baştan aşağı bir değişim geçirdi. Her köşede hafif değişiklikler bulabilmek mümkün.

Previous post Vestel Yetkili Servisleri’nde ‘Kadın Teknisyen Dönemi
Next post Kitap: “Bir Vizyonun Mimari Anatomisi”