Loading...

Dünyaca ünlü Astrolog Gahl Sasson CODE86’da

CODE 86 Academy, dünyaca ünlü Kabala Uzmanı ve Astrolog Gahl Sasson’u iki özel CODE TALK’ta ağırlayacak. “Geçmiş Yaşamlar” konulu ilk atölye 11 Haziran’da; “Hayatımıza Doğru İlişkileri Çekmek ve İlişkilerde Denge” konulu ikinci atölye ise 18 Haziran’da gerçekleşecek.

Dünyaca ünlü Astrolog Gahl Sasson, ilk atölyesinde; geçmiş yaşamları keşfetme, regresyon meditasyonları ile fobilerden, fiziksel ve ruhsal acılardan kurtulma, blokeleri kaldırma tekniklerinden bahsedecek. Geçmiş yaşamlarınıza dair birçok soruya cevap bulacağınız atölye 11 Haziran’da CODE86’da gerçekleşecek.

11 Haziran 2019 / Salı

Saat: 19:30 – 21:30

İkinci atölye, 18 Haziran’da İlişkiler üzerine

Gahl Sasson’un ikinci atölye konusu ise “Master Class: Hayatımıza Doğru İlişkileri Çekmek ve İlişkilerde Denge” üzerine olacak. Gahl Sasson, bu interaktif atölye çalışmasında, içinizdeki maskülen ve feminen yönlerinizle bağlantıya geçme ve dengeleme tekniklerinden bahsedecek.

Atölyede, içinizdeki çocukluk kahramanınıza erişip, doğru eşi veya mevcut ilişkilerinizde huzuru bulamanıza sebep olan şablonu nasıl değiştirebileceğinize dair ipuçları bulabileceksiniz. Şimdi ve gelecekteki ilişkilerinizi daha iyi yönetebilmeniz, aşk hayatınızı iyileştirebilmeniz için ihtiyacınız olan “Yin ve Yang enerjilerinizi dengeleme” üzerine keyifli bir sohbet olacak.

18 Haziran 2019 / Salı

Saat: 19:30 – 21:30

Atölyelere katılım ve detaylı bilgi için:

CODE86 Academy

Tel: 02123245587-88

www.code86.com.tr

Adres: Levent Mah. Yenisülün Sk. No:20 Levent

Instagram: @code86academy

CODE86 ACADEMY HAKKINDA:

Dr. Elif Zeynep Mirza ve Aslı Ekşioğlu‘nun ortak girişimleriyle hayata geçen CODE86 Academy of Aesthetic and Alternative Medicine, alanında uzman kişileri tek çatı altında birleştirerek daha iyi yaşam için danışmanlık veriyor. CODE86 bireylere hem bedensel hem de ruhsal olarak kendilerini geliştirmeye yönelik hazırlanan kişiselleştirilmiş programlar ve uygulamalar sunuyor.

CODE86’da Dr. Elif Zeynep Mirza tarafından doktorlara özel medikal estetik eğitimleri, bireylere özel sağlık danışmanlığı, beslenme eğitimi, profesyonel eğitmenler önderliğinde spor danışmanlığının yanı sıra akupunktur gibi alternatif tıp yöntemleri de uygulanıyor.

Kişisel gelişime yönelik olarak Koaktif Koçluk, İlişki Koçluğu, Sistem & Organizasyon Koçluğu, bilinçaltındaki duygusal, düşüncesel, fiziksel travma, şok ve gömülmüş duyguları şifalandıran Recall Healing, Regresyon & Geçmiş Yaşam Terapisi ve tamamlayıcı bir tıp yöntemi olan Kozmik Enerji terapileri CODE86’da Aslı Ekşioğlu tarafından veriliyor.

Danışanların ilgi duydukları alanlarda eğitimler alıp, merak ettikleri konularda uzmanlara danışarak yönlerini belirleyebilecekleri CODE86 Levent’teki 3 katlı binasında ayrıca workshoplar da düzenliyor. Art Terapi, Mesnevi Terapi, Sufi Terapisi, Tasavvuf Eğitimi, Fitoterapi, Mikro Moleküler Beslenme gibi eğitimler de CODE86’nın hizmet alanlarında bulunuyor.

Netizenlist.com

İnternet vatandaşlarının buluşma noktası