Okuma Süresi:1 Dakika, 49 Saniye

Görüntüleme teknolojileri lideri Canon, Babalar Gününde ‘’Ne hediye alacağım?’’ sorusunu kaçırılmayacak bir öneri ile yanıtlıyor. Fotoğraf tutkunu babaların ayaklarını yerden kesecek dünyanın en hafif DSLR’ı Canon EOS 250D, güzel bir Babalar Günü hediyesi olmasının yanı sıra üstün özellikleri ve performansı ile de ön plana çıkıyor. Kendisi küçük marifetleri büyük olan dünyanın en hafif DSLR makinesi EOS 250D; 24.1 megapiksel çözünürlüğü, 4K video kalitesi ve DIGIC 8 işlemcisi ile giriş seviyesindeki amatör fotoğrafçılara cam gibi netliğe sahip fotoğraf ve videolar sunuyor.

Hem babaların hem ailelerinin fotoğraf makinesi

Fotoğrafa olan ilgisini akıllı telefonlardan bir adım daha ileriye taşımak isteyen babaların fotoğraf tutkularını geliştirmelerine yardımcı olacak EOS 250D; yüksek görüntü kalitesi, rahatlıkla taşımaya izin veren kompakt yapısı ile aynı zamanda bir ailenin en güzel anlarını kaydetmek için isteyeceği bir fotoğraf makinesi olarak öne çıkıyor. Rehberli kullanıcı ara yüzüne sahip EOS 250D’de kullanılmaya başlandığı ilk andan itibaren ekrana gelen ipuçları ve tavsiyeler her yerde ve her zaman kolayca fotoğraf çekmeye ve makine özelliklerden maksimumda yararlanmaya yardımcı oluyor.

Çıplak gözle görülen netlikte fotoğraf ve videolar

DIGIC 8 görüntü işlemcisine sahip EOS 250D kullanıcılarına her an paylaşılabilecek netlikte yüksek çözünürlüklü fotoğraflar sunuyor. Canlı Görünüm otomatik odaklanma hassasiyeti, Gözden AF, Otomatik Işık İyileştirici, Dijital Lens İyileştirici, Vurgulu Ton Önceliği sayesinde EOS 250D, daha net ve çıplak gözle görüldüğü kadar iyi odaklanmış kareler elde edilmesine yardımcı olurken odaklanmalardan oluşabilecek sorunları da minimuma indiriyor. Sezgisel değişken açılı dokunmatik ekranı sayesinde farklı açılarda rahatça fotoğraf çekilmesine olanak tanıyan EOS 250D, aile üyelerinin olduğu kalabalık selfieler için en doğru tercih olarak öne çıkıyor. Akıllı cihazlarla Bluetooth ve Wi-Fi üzerinden anında bağlantı kurabilen ve bu sayede dosyaları hızlı bir şekilde aktarabilen Canon EOS 250D, çekilen fotoğraf ve videoların hızlı bir şekilde farklı cihazlara aktarılmasına ve hatta sosyal medya paylaşılmasına yardımcı oluyor.

Siyah, beyaz ve gümüş olmak üzere üç farklı renkteki şık gövdesi ile kendine özgü tarza sahip her babanın beğeneceği EOS 250D, yaratıcılıklarının sınırlarını zorlamak isteyen babaları bekliyor.

Tavsiye edilen satış fiyatı: 4.499 TL

Canon EOS 250D Özellikleri:

  • 24,1 Megapiksel APS-C sensör ve DIGIC 8 işlemci
  • Optik vizör
  • 4K videolar
  • Dual Pixel CMOS AF
  • Değişken açılı dokunmatik ekran
  • Rehberli kullanıcı arayüzü öğrenmenize yardımcı olur
  • Bluetooth®*** ve Wi-Fi
  • Yaratıcı Asistan
Previous post Anneler günün için moda aramaları yüzde 31 arttı!
Next post Türkiye’deki Otomobillerin Yüzde 37,87’si Lpg’li