Okuma Süresi:1 Dakika, 18 Saniye

Carl Cox, Kölsch, Moby, Guy Geber, Victor Ruiz ve Booka Shade gibi birçok büyük isimle ortak üretimlere imza atan, ‘Always’, ‘Safe’, ‘Gravity’ ve ‘Sometimes’ gibi parçaları elektronik müzik dünyasında kültleşen Monkey Safari Zorlu PSM’ye geliyor.
Derin baslar, etkileyici melodi ve vokallerle oluşturdukları, house ve techno unsurlarını ustaca harmanladıkları benzersiz tarzlarıyla başarılı bir çıkış yakalayan ikili 17 Kasım akşamı PSM Loves2Dance konser serisi kapsamında Zorlu PSM %100 Studio’da.

Elektronik müziğin derinliklerinde bir keşfe çıktıkları, derin baslar, etkileyici melodiler ve ustaca iç içe geçirilmiş house-techno unsurlarıyla oluşturdukları benzersiz tarzlarıyla dikkatleri üzerine çeken Alman elektronik müzik ikilisi Monkey Safari, 17 Kasım akşamı PSM Loves2Dance konser serisi kapsamında Zorlu PSM %100 Studio’ya geliyor.

2010 yılında çıkardıkları ‘Those Dancing Days’ ile elektronik müzik dünyasına hızlı bir giriş yapan Monkey Safari, akabinde yayınladığı ‘Roule’, ‘Hi Life’, ‘Home’ gibi parçalarıyla başarılı üretimlerini sürdürdü. Carl Cox, Kölsch, Moby, Guy Geber, Victor Ruiz ve Booka Shade gibi birçok usta isimle ortak işlere imza atan ikilinin 2021 yılında çıkardıkları ‘Love Will Set U Free’ albümlerinde bulunan ‘Safe’, ‘Gravitiy’, ‘Sometimes’ gibi parçalar elektronik müzik dünyasında kültleşmeyi başardı.

2022 yılında RÜFÜS DU SOL’ün ‘Always’ parçasına yaptıkları remixle milyonlarca dinlenmeye ulaşan ve bu sonbaharın dans hitlerinden birine dönüşen ‘Clandestin’ remixleriyle başarılarına başarı katan Monkey Safari, 17 Kasım akşamı PSM Loves2Dance konser serisi kapsamında Zorlu PSM %100 Studio’da elektronik müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşatacak.

Program Akışı

Kapı Açılış: 21.00

Konuralp b2b MFY: 21.00

Monkey Safari presented by %100 Müzik: 00.00

PSM Loves2Dance : Monkey Safari konserinin biletleri passo.com.tr’de!

Bilet Fiyatları :

Ön Satış – Ayakta: 275,00₺

Previous post İzmir ve Bodrum mutfakları MICHELIN Rehberi İstanbul, İzmir, Bodrum 2024 seçkisine harika bir giriş yaptı!
Next post Haber sitesinden yayılan casus yazılım