Okuma Süresi:56 Saniye

Türkiye’de dil öğrenmede en önemli sorun olan konuşma pratiğini ve hızlı İngilizce öğrenme sürecini yüksek teknoloji ve altyapıyla destekleyecek çözümler sunan English Guru, 24-26 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Lütfü Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek olan GESS Türkiye Eğitim Teknolojileri ve Çözümleri Fuarı’ndaki standında ziyaretçilerini bekliyor. Eğitim sektörünün nabzının tutulduğu, eğitim uzmanlarının en yeni ürün, teknoloji, hizmet ve uygulamaları yerinde görebildiği GESS Türkiye, eğitim alanındaki tüm tedarikçileri çatısı altında buluşturmayı amaçlıyor.

Fuara katılımları hakkında bilgi veren English Guru CEO’su İbrahim Karakuş, “Bu fuarda English Guru’nun marka bilinirliğini artırmak ve yeni iş bağlantıları kurmayı hedefliyoruz. İndirim kuponları dağıtacağımız fuar boyunca online bire bir İngilizce ve Çince eğitimler ve English Guru abonelik planları hakkında gelen ziyaretçilerimizi bilgilendireceğiz” diye konuştu. Rakiplerinden farklı olarak kurumsal şirketlere ölçme ve değerlendirme hizmetini ilk ve ücretsiz sunan tek şirket olduklarının altını çizen Karakuş, “Kurumsal İngilizce” ve “Çocuk İngilizcesi” konusunda kaliteli hizmet ve uygun fiyat anlayışı ile rakiplerinden ciddi anlamda ayrıştıklarını belirtti.
English Guru, İstanbul Lütfü Kırdar Kongre Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek GESS Türkiye Fuarı’nda Rumeli Salonu D-20 numaralı stantta ziyaretçileri ile bir araya gelecek.

Previous post Magnum’un yeni reklam kampanyası filmi
Next post SAP Sapphire etkinliğine yapay zeka damgası