Loading...

eSpor kulübü “fastpay Wildcats”in artık marşı ve klibi var

2020 yılının genelinde Türkiye ve yurt dışında başarılarından dolayı “Altın Zirve Ödülleri” ve “Şehrin En İyi Markaları” Ödüllerinde “Yılın espor Takımı” seçilen fastPay Wildcats kulübü 400+ sözleşmeli profesyonel oyuncusu, 22 oyunda yer alan 30 farklı takımı, 16 kişilik profesyonel koç ekibi, 10 kişilik idari kadrosu ve 3 oyun evleri (Gaming House) ile dikkat çeken fastplay Wildcats Turaç Berkay ÖZER ‘in düzenlemelerini yaptığı ve mix&mastering işlemleri DMI Studios’ta gerçekleşen “Go Wild” isimli marşı, tüm müzik platformlarında yayınlandı.
“Go Wild” için Mustafa Özen tarafından çekilen, espor dünyasının tüm branşlarından oyuncuların rol aldığı bir klip de yeni yılla birlikte yayına girdi.
fastPay Wildcats yaptığı yatırım ve başarılı oyuncu tercihleri ile 2020 yılında bir çok oyunda başarı sağlayarak espor arenasında kendinden söz ettirdi. 2021 yılı sezonu için yine iddialı isimleri kadrosuna katan ekip bu sezon da başarılı olmayı umuyor. Takımın “Go Wild” isimli marşını Apple Music, Spotify, Youtube, Fizy, deezer ve muud’da ücretsiz olarak dinleyebilirsiniz.

Netizenlist.com

İnternet vatandaşlarının buluşma noktası