Okuma Süresi:1 Dakika, 15 Saniye

Gate.io, yüksek hacimli kripto para yatırımcılarına avantajlar sunmaya devam ediyor. Borsa VIP Yükseltme Etkinliği ile bu doğrultuda attığı adımlara bir yenisini ekledi. 19 Ekim’e kadar devam edecek olan etkinlikte VIP 10 seviyesi için gereken depozito tutarı 2.000.000 USDT’den 50.000 USDT’ye indirildi. VIP 10 seviyesine ulaşan yatırımcılar 0 komisyon hakkından faydalanabilirken, startup katılım haklarından da tahmini olarak aylık 1.000 dolara kadar gelir elde etme şansı buluyorlar.

Gate.io, Türk kullanıcılarının kampanya ve etkinliklerinden haberdar olması için de çeşitli çalışmalar yürütüyor. Borsa son olarak 16 Eylül’de, Türkiye Ofisi’nde bir Meetup etkinliği düzenledi. Meetup’ta katılımcılara VIP Yükseltme Etkinliğine ilişkin ön bilgilendirme de yapıldı.

Gate.io’nun düzenlediği VIP Yükseltme Etkinliği, daha yüksek VIP seviyesini ve ön satış tahsisini mümkün hale getiriyor. Etkinliğe başvuru oldukça kolay sağlanırken, kullanıcılar seviyeleri yükseldikçe işlem ücretlerindeki düşüşten de faydalanabiliyor.

Kampanyadan faydalanılabilmesi için VIP seviyesi özelinde gerekli USDT’nin coin veya token cinsinden hesaplara yatırılması gerekiyor. Bu işlemin ardından doldurulacak form ile etkinliğe dahil olunabiliyor.

Gate.io’nun düzenlediği etkinlikle birlikte VIP seviyelerinde yükselmek artık çok daha kolay hale geliyor. Borsa, VIP seviyeleri için yatırılması gereken USDT tutarlarında yüzde 75 ila yüzde 97,5 arasındaki oranlarda indirime gidiyor. Kullanıcıların; VIP 8 seviyesi için 400.000 yerine 15.000 USDT, VIP 10 seviyesi içinse 2.000.000 yerine 50.000 USDT yatırması yeterli oluyor. Kampanyada VIP 10 seviyesine ulaşanlar için işlem ücreti sıfıra iniyor. Kullanıcıların VIP seviyelerini yükseltebilmeleri için depozitoyu yatırdıktan sonra en az bir kez işlem yapması gerekiyor.

Previous post Acer, Rocket League Tutkunları İçin EMEA Predator League 2022 E-spor Turnuvasını Başlatıyor
Next post Stanley Kubrıck Sergisi İstanbul Sinema Müzesi’nde Açıldı