Okuma Süresi:1 Dakika, 39 Saniye

PERYÖN İnsan Yönetimi Kongresi’nin 30.’su bu yıl 5-6 Ekim’de Cemal Reşit Rey’de düzenlenecek. Kongre, bu yıl “Shaping the Future – Geleceği Şekillendir!” teması altında “Merak, Strateji ve Teknoloji” mottosu ile Türkiye’den ve dünyadan alanında önde gelen pek çok uzman ismi katılımcılarla buluşturacak.

Thinkers50 tarafından yaşayan en etkili 20 iş düşünürden biri seçilen, iş dünyasının yakından takip ettiği, Türkçe’ye çevrilen son kitabı “Hemen Her Şeyin Geleceği” dahil toplam 16 kitabın yazarı olan, dünyaca ünlü Global Değişim Gurusu ve Fütürist Dr. Patrick Dixon kongrenin açılışında konuşmasını yapmak üzere İstanbul’da olacak.

Kongrede ayrıca Dünya İnsan Yönetimi Dernekleri Federasyonu Başkanı Anthony Ariganello da dünya ve Türkiye’nin İK gündemlerine dair özel notlarını paylaşacak.

Kongrenin diğer konuşmacıları ise şu isimlerden oluşuyor:

Hazine ve Maliye Bakanlığı Bilgi Teknolojileri Genel Müdürü Dr. Cebrail Taşkın, Evrim Kuran Danışmanlık Kurucusu ve Universum Türkiye Lideri Evrim Kuran, Psikiyatr, Yazar ve Terapi İstanbul’un Kurusu Dr. Gülcan Özer, MEF Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve YetGen Kurucusu Prof. Dr. Erhan Erkut, Expertera ve Future of Work Türkiye Kurucusu Alp Sezginsoy, LeadFit’in Yaratıcısı Gözde Berber Özbalaban,Genel Energy CHRO’su, EAPM ve WFPMA Yönetim Kurulu Üyesi Berna Öztınaz, Capital & Ekonomist Proje Müdürü ve CEO Talk Yazarı Selçuk Ergenç, HumanGroup Kurucu Ortağı Gaye Özcan, Prof. Dr. Emrah Safa Gürkan ve Yazar Yalın Alpay.

Kongre boyunca 30. yıla özel kapanış oturumlarında Komedyen Mesut Süre ve Anlatan Adam da katılımcılarla buluşacak.

BU YIL İLK KEZ HR TECH OTURUMLARI YAPILACAK

Merakla beklenen kongrede, sürdürülebilir ve ergonomik bir profesyonel ortamın nasıl yaratılacağı, giderek daha çeşitli bir iş gücüne hitap eden ve işbirlikçi bir kültürü besleyen bir iş ortamının nasıl oluşturulabileceği, en son teknolojiyi entegre edebilecek kadar esnek ancak insan odaklı olmaya devam eden bir çalışma alanının nasıl planlanacağı merak, strateji ve teknoloji etrafında yüz yüze konuşulacak.

İnsan yönetiminin gelecekteki odağı, yeni ilgi alanları ve trendlerin gündeme alınacağı kongrede bu yıl İK Teknolojileri alanındaki son gelişmelerin paylaşılacağı HR TECH oturumları da ilk kez düzenlenecek ve HR TECH fuar alanı da kongre içinde yapılandırılacak.

Previous post İstanbul Kahve Festivali’nde Türk Kahveniz Arzum OKKA’dan
Next post Koç Üniversitesi’nden Prof. Dr. Seda Keskin Avcı Kimya Mühendisliği Alanında Dünyanın En Seçkin 20 Bilim Kadınından Biri Seçildi