Loading...

HARIBO Altın Ayıcık Paketlerinde,TV+ Hediyesi Sizleri Bekliyor!

Çocuk ya da büyük herkese mutluluk vaat eden HARIBO, Altın Ayıcık paketlerindeki kod ile 1 haftalık TV+ üyeliği hediye ediyor. HARIBO Altın Ayıcık paketlerinin içinden çıkan kodu aktifleştiren Hariboseverler, 1 hafta boyunca canlı TV kanallarını, Oscarlı filmleri, Premier Ligi, NBA ve çok daha fazlasını ücretsiz olarak izleyebiliyor. Her yeni Altın Ayıcık paketi hem HARIBO hem de TV+ keyfini uzatıyor.

Çocuk ya da büyük herkesi mutlu eden HARIBO, TV+ iş birliği ile keyif dolu bir kampanyaya imza attı. HARIBO Altın Ayıcık paketlerinde yer alan kodu aktifleştiren Hariboseverler, 1 hafta boyunca canlı TV kanallarını, Oscarlı filmleri, Premier Ligi, NBA ve çok daha fazlasını ücretsiz olarak izleyebiliyor.

Her yeni HARIBO Altın Ayıcık paketi, daha uzun TV+ keyfi!

HARIBO paketinden çıkan promosyon kodu ile 7 gün boyunca TV+ uygulamasından ücretsiz olarak yararlanan kullanıcılar, bir hafta sonunda yeni bir paket ile hem HARIBO hem de TV+ keyfini uzatabiliyor.

Tüm operatörlerin faydalanabildiği kampanya için TV+ uygulamasını indirmek yeterli oluyor. Kampanyaya son katılım tarihi ise 30 Haziran 2020.

Netizenlist.com

İnternet vatandaşlarının buluşma noktası