Okuma Süresi:46 Saniye

Köşebaşı, Ramazan ayının geleneksel sofralarında, özel hazırlanan ve Ramazan’ın ruhuna uygun klasik lezzetlerle sunulan seçeneklerle uzun zaman sonra özlemle gerçekleşen buluşmalara eşlik ediyor.

Adana ve Tarsus mutfak kültürünü, özüne bağlı kalarak modernize eden, yerli ve yabancı lezzet severlerle buluşturan Köşebaşı, unutulmaz iftar ziyafetlerin altına bu yıl da imzasını atıyor. Kebap konusundaki uzmanlığıyla Anadolu’nun mutfak kültürünü sürdürülebilir bir yemek anlayışıyla İstanbullularla buluşturan Köşebaşı, Ramazan menüsüyle misafirlerini ağırlıyor. İftariyeliklerden salatalara, fındık lahmacundan ara sıcaklara, çöp şişten karışık kebap tabaklarına kadar geniş bir menü sunan restoran, geleneksel Ramazan tatlılarını da unutmuyor.

Vegan menü sunan ilk kebap restoranı olan Köşebaşı, Ramazan ayında da vegan misafirlerini unutmuyor. Vegan misafirler için de başlangıçlardan salatalara, fırın ürünlerinden kebap çeşitlerine kadar birçok alternatif de Köşebaşı menüsünde yerini alıyor.

Birbirinden lezzetli seçenekleri ve iftar menüleri için Köşebaşı şubelerine rezervasyonunuzu yaptırmayı unutmayın.

Köşebaşı ile ilgili daha detaylı bilgi için www.kosebasi.com web sitesini ziyaret edebilir, Instagram’da @kosebasi_tr hesabını takip edebilirsiniz.

Previous post Sosyal Medya Kullanımında 33. Sıradayız
Next post Mastercard Global Ekonomi Enstitüsü raporuna göre Tüm dünya tasarrufta