Okuma Süresi:48 Saniye

Moda dünyasına limited edition ürünlerle yön veren IKONIK Store; her ürüne özel orijinalliği onaylanan, kaşelenen ve kişi adına yapılacak ‘Orijinallik Sertifikası’ ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor.

Moda dünyasına limited edition ürünlerle yön veren IKONIK Store, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek satın alınan her ürün için kaşelenen orijinallik sertifikası veriyor.

Satın alınan ürünün yanında gelen NFC kartıyla, telefonunuza gireceğiniz kişisel bilgileriniz ile orijinallik sertifikasına sahip olmak artık Ikonık Store ile çok kolay.

Jordan, Nike, Louis Vuitton, Off-White x Jordan, Converse x Off-White, Dior, Supreme gibi zengin marka karması ile stil ikonlarının adresi olan IKONIK STORE; titizlikle gerçekleştirdiği orijinallik ve kalite kontrolleri sonrası isme özel hazırlanan orijinallik sertifikası ile güvenli bir alışveriş deneyimi sunuyor.

Her sezonun en özel, en seçkin ürünlerinin yer aldığı büyük bir kategori ve marka zenginliğine ev sahipliği yapan IKONIK STORE, kişiselleştirilmiş hizmet anlayışı ile fark yaratıyor.

Orijinallik sertifikasına sahip ürünler ve daha fazlası için ikonikstore.com adresini ziyaret edin..

Atıf Ünaldı Previous post Yapay zeka kimleri işsiz bırakacak? <br><b>Atıf Ünaldı</b>
Next post Gareth Edwards’ın Yaratıcı filminin fragmanı yayınlandı