Okuma Süresi:2 Dakika, 1 Saniye

İş dünyasının kalbinin attığı Maslak’ta konumlanan Hilton Istanbul Maslak, zarif ve şık tasarımı, büyüleyici iç mekanları ve özel sanat galerisi gibi benzersiz imkanların öne çıktığı birinci sınıf konaklama deneyimi sunuyor. Lokasyonu nedeniyle şehrin en önemli noktalarına dakikalar içinde ulaşım imkanı sunan otel, yakın çevresinde İstinye Park, Kanyon, Zorlu Center gibi alışveriş ve yaşam merkezlerinin yanı sıra Vodafone Arena, Uniq Hall, Zorlu PSM gibi eğlence ve kültürel etkinlik alanlarına erişimin kolaylığı dikkat çekiyor. Konser alanlarına yakınlığıyla dünyaca ünlü yıldızları ağırlama imkanı bulan küresel otel markası, Maslak’taki adresinde de popüler kültürün nabzını tutuyor.

Executive Lounge’da ayrıcalıklı konaklama imkanı

Hilton Hotels & Resorts markasının, Türkiye’de bulunan 61’inci oteli olan Hilton Istanbul Maslak, her biri en son teknoloji ile donatılan 17’si süit, toplam 284 oda ile hizmet veriyor. Otelin 24. katında konumlanan panoramik şehir ve boğaz manzaraları ile çevrili Executive Lounge alanı göz alıcı bir tasarıma sahip. Executive katlarda konaklayan misafirler, gün boyu sunulan yiyecek ve içecek ikramlarının, manzaranın ve rahatlatıcı atmosferin keyfini sürebiliyor. Ayrıca bu katta misafirlerin giriş, çıkış işlemlerini gerçekleştirebilecekleri özel resepsiyon hizmetleri de mevcut.

Hilton Istanbul Maslak kişiye özel hizmet anlayışının yanı sıra, beklenmedik ihtiyaçlara en hızlı şekilde çözüm bulabilen gerçek zamanlı hizmet anlayışı ve dijital check-in, check out, dijital oda anahtarı gibi alt yapılarıyla dikkat çekiyor.

İş toplantıları ve etkinlikler için ideal mekan

İş toplantıları ve önemli günler için kusursuz alternatifler sunan Hilton İstanbul Maslak’ta, çatı katında yer alan The Roof, yıldızların altındaki masalsı ortamıyla düğün ve pek çok etkinlik için eşsiz bir ortam sunuyor. Otelin 6.600 metrekare etkinlik alanı, 850 metrekaresütunsuz balo salonu ve üç kata yayılan, her biri en son görsel-işitsel teknolojiyle donatılmış 22 toplantı odası bulunuyor. Hem iş seyahati hem özel seyahat misafirlerine emsalsiz, birinci sınıf konaklama deneyimi sunan otelin lobi alanında dünyanın dört bir yanından sanat eserlerine ev sahipliği yapan özel bir sanat galerisi mevcut. Misafirler sürekli değişen serginin sunduğu sanat ve fotoğraf dünyasını deneyimleme şansını yakalarken, galeride sergilenen yaratıcı deha, ilk adımdan itibaren ziyaretçilere ilham verecek nitelikte.

Birinci sınıf spor kompleksi

Otelin sağlık kulübü birinci sınıf bir spor salonunda bulunması gereken tüm ekipmanların yanı sıra, misafirlerine squash, yüzme ve pilates gibi aktiviteler sunuyor. Sabah erken saatlerde ve iş çıkışı rahatlamak ve spor yapmak isteyen konuklar için harika bir konum alternatifi sunuyor. Uluslararası bakım ve terapi uygulamaları ile Oceans Spa, misafirlerine dokuz masaj odası, iki masaj süiti,bir adet unisex hamam ve bir adet kadınlara özel hamam ile hizmet veriyor.

Previous post Prof. Dr. Çiğdem Kağıtçıbaşı ‘İnsan Gelişimi Araştırma Ödülü’ne Başvurular Başladı
Next post 9. Mıxx Awards Türkiye’de Jüri Belli Oldu