Okuma Süresi:1 Dakika, 15 Saniye

Seda Bakan’lı ve “Akıllı Taze” Cemre Demircan’lı yeni reklam filmi Türkiye’nin Taptaze Süpermarketi’ni sitcom tadında eğlenceli bir üslupla anlatıyor.

Kreatif çalışmalarını M.A.R.K.A.’nın yürüttüğü yeni reklam filminde Güven Kıraç kızı rolündeki Seda Bakan ve “Akıllı Taze” torununu canlandıran genç yetenek Cemre Demircan ile ekran karşısına geçiyor. istegelsin’den sipariş ettiği meyve ve sebzelerin her zaman taptaze geldiğini anlatan Kıraç, kızının Senal marketten aldığı nar ile kendisinin istegelsin’den sipariş ettiği narı kıyaslarken, bu eğlenceli yarışı torunu da büyük bir keyif ve merakla izliyor.

Gıdadan teknolojiye binlerce çeşit ürün

Süpermarket deneyimini geleneksel market fiyatına online sunan istegelsin’de meyve sebzeden temel gıdalara, teknolojiden tekstile, kırtasiye ve oyuncaktan anne bebek malzemelerine kadar 7 bin çeşit ürün yer alıyor. Ürünler kullanıcılara soğuk zincir bozulmadan, özel araçlarla ulaştırılıyor. istegelsin İstanbul, Kocaeli, Ankara, Bodrum, Eskişehir, İzmir ve Manisa’da hizmet veriyor. Uçtan uca bir süpermarket olarak faaliyet gösteren istegelsin, taze ve soğuk zincir ürünleri hariç, kargoyla taşınabilen binlerce ürünü ise market fiyatına Türkiye’nin 81 ilindeki kullanıcılarına kargo ile ulaştırıyor. istegelsin uygulaması App Store, Huawei Store ve Google Play’den indirilebiliyor.

Link:

Künye:
Reklamveren: istegelsin
Reklamveren Temsilcisi: Beren Akdeniz, Şafak Erturan Güneş, Neslihan Yurt, Miray Gürgener, Ece Akkaya
Reklam Ajansı: M.A.R.K.A.
Kreatif Grup Başkanı: Hulusi Derici
Kreatif Direktör: Doğan Mirdoğan
Kreatif Ekip: Kübra Altıntaş, Batuhan Söylemez, Çağdaş Sarıpınar, Eyüp Yardımcı
Müşteri İlişkileri: İlkay Ünlü, Mine Bostan Kuzman, Elif Gürpınar, Selin Erkek
Prodüksiyon Şirketi: Kala Film
Yönetmen: Hakan Yonat

Previous post F1 ROLEX Türkiye GP’si saat 15:00’da uydudan ücretsiz yayınlanacak
Next post SABANCI VAKFI MÜTEVELLİ HEYETİ BAŞKANI GÜLER SABANCI DÜNYA KIZ ÇOCUKLARI GÜNÜ İÇİN MESAJ YAYINLADI GÜLER SABANCI: “SABANCI VAKFI OLARAK KIZ ÇOCUKLARININ GELECEKLERİNİN ÇALINMASINA GÖZ YUMMUYORUZ, KIZLAR HAYALLERİNİN PEŞİNDEN KOŞSUN DİYE ÇALIŞIYORUZ”