Okuma Süresi:57 Saniye

Modern erkeklerden aldığı ilhamla koleksiyonlarına hayat veren Kiğılı, Türkiye’de ilk kez teknolojik kumaştan oluşan “Tomorrow TechnoLine” koleksiyonunu sunuyor. Hayatı akışında yaşamayı sağlamak için özel olarak üretilen koleksiyon, mükemmel esnek kumaşı ve benzersiz tasarım detaylarıyla çağdaş erkek stiline hitap ediyor.

Yoğun yaşam temposu için tasarlanan Kiğılı “Tomorrow TechnoLine” koleksiyonu, ultra hafif, ultra dayanıklı özellikleri ve mükemmel esnekliği sayesinde gün boyu yaptığınız tüm aktivitelerde bedeninize uyum sağlıyor. Konforu ve şıklığı bir arada sunan koleksiyon, kırışmayan kumaşıyla da sabahtan akşama kadar süren elegant bir görünüm vadediyor. Nefes alabilen yapısı, hızlı kuruyabilme özelliği ve yüksek performansıyla sizi hep bir adım öteye götürerek koşuşturmalı iş hayatınızda veya seyahatlerinizde sizinle oluyor. Dört mevsim kullanım olanağı sunan koleksiyon, zamansız tasarım çizgisiyle gardırobunuzda yerini alıyor.

Kiğılı “Tomorrow TechnoLine” koleksiyonu gömlek, polo yaka tshirt, klasik ve spor pantolon, mont, kapüşonlu mont, takım elbise ve kapüşonlu spor ceketten oluşuyor. Takım elbiseyi yeniden yorumlayan koleksiyon, daha rahat ve günlük hayata uyum sağlayan stiller sunuyor. Kiğılı’nın yoğun iş temposunda veya seyahatlerde şıklığından ödün vermeyen erkeklere yönelik tasarladığı “Tomorrow TechnoLine” koleksiyonunu tüm Kiğılı mağazalarından ve www.kigili.com.tr adresinden keşfedebilirsiniz.

Previous post OPET, Temizlik ve Hijyende Yarattığı Farkı Teknolojiyle Güçlendiriyor…
Next post Tat’ın yeni reklam filmleri yayında