Okuma Süresi:1 Dakika, 0 Saniye

Levi’s® geçen sezon vücut kıvrımlarını düzgünleştiren, biçimlendiren ve toparlayan yenilikçi streç denim teknolojisiyle hazırlanmış Sculpt koleksiyonunu sunmuştu. Bu İlkbahar/Yaz 2019 sezonu için de yeni bir streç kumaşını tanıtıyor. Dört yönlü esneyebilen ultra şekillendirici platformumuzu ileriye taşıyor ve şimdi 4-Way Power Stretch ile daha da esneyebilen bir kumaş seçeneği sunuyoruz.

“Vücut kıvrımlarını düzgünleştiren, biçimlendiren ve daha iyi görünmeyi sağlayan gelişmiş streç kumaşlarla inovasyonlar yapmaya devam ediyoruz. En yeni şekillendirici kumaşımız olan 4-Way Power Stretch, vücudu harika bir şekilde sarıyor ve inanılmaz performans sunuyor. Levi’s® 721 High-Rise Skinny modelimizdeki duruşuna bayılıyorum.” – Levi’s® Global Ürün Üst Yöneticisi Karyn Hillman.

Bu gelişmiş, hafif kumaş gücünü Lycra® DualFX® streç teknolojisinden alıyor. Daha fazla esneklik ve mükemmel konfor sunmanın yanı sıra entegre toparlama ve şekillendirme gibi temel biçimlendirme avantajlarımıza da sahip. Bu şekillendirici kumaş, 721 High-Rise Skinny jean modellerimizde bulunacak. Favori kadın kalıplarımızı da Hyperstretch, Hypersoft, Soft ve 4-Way Stretch gibi şekillendirici kumaşlarımızla sunmaya devam edeceğiz.

Streç denim teknolojisinde en ileriyi temsil eden Levi’s® Sculpt koleksiyonu, İlkbahar/Yaz 2019 sezonunda en sevilen 700, 300 ve Mile High platformlarında sunuluyor.

Previous post Price Waterhouse CoopersDenince Bir Tebessüm oluşuyorsa Bunu İzleyin
Next post Ogilvy İstanbul, Logo Yazılım’ın İletişim Ajansı Oldu