Bugünkü Okunma Sayısı : 141
Okuma Süresi:2 Dakika, 4 Saniye

Logitech’in toplantı odaları için geliştirdiği Logi Dock, çalışma alanlarını basitleştirerek uzak ve hibrit çalışma modelini benimseyenler için görüntülü toplantı deneyimini iyileştirmeyi amaçlıyor. Google, Microsoft Teams ve Zoom sertifikalarına sahip Logi Dock, tek dokunuşla toplantıyı kontrol etmeyi mümkün kılan ve yerleşik hoparlöre sahip hepsi bir arada bir bağlantı istasyonu olarak toplantı odalarında fark yaratıyor. Logi Dock ile Logitech, kalıcı olarak hibrit iş gücüne geçiş yapmaya hazırlanan kurumlar için daha üretken bir çalışma alanı oluşturmak, masaüstü çalışma hayatını iyileştirmek ve video konferans sistemlerinin kurulum sürecini optimize etmek adına hem şık hem de kompakt bir çözüm sunuyor.

Logitech Video İşbirliği Genel Müdürü ve Başkan Yardımcısı Scott Wharton, “Pandemiyle birlikte, son kullanıcılarımızın evden çalışma dünyasındaki ihtiyaçlarını anlamak için inanılmaz miktarda zaman harcadık. Sonuç ise mükemmel oldu, her şeyi kontrol edebilen, tek bir tuşa sahip, kolay kurulumu ve kullanımıyla kullanıcı dostu Logi Dock’u geliştirdik” dedi. “Logi Dock, kullanıcılara tek dokunuşla toplantılara katılmak ve daha iyi bir ses kontrolü gibi temel video konferans işbirliği özellikleri sunmanın yanı sıra oldukça basit ve modern çözümler sağlar. Ayrıca önemsiz gibi görünse de hepimizin ortak sorunu olan kablo dağınıklığının önüne geçerek daha verimli bir çalışma ortamı yaratır.”

Amerikalıların %77’si masa dağınıklığının üretkenliklerini etkilediğine düşündüğünden, Logi Dock masaüstü cihazlar için tek bir bağlantı noktası görevi görerek masaüstündeki dağınıklığı gidermek için tasarlanmıştır. Logi Dock, dizüstü bilgisayarı 100 W’a kadar şarj ederken beş adede kadar USB çevre birimini ve iki adede kadar monitörü bağlayabilir. Logi Dock, daha temiz ve daha düzenli bir çalışma alanı yaratmak için fazla kabloları, dongle’ları ve gereksiz şarj cihazlarını ortadan kaldırır.

Logi Dock, Logitech kişisel video konferans cihazlarını kontrol etmeye ve özelleştirmeye yardımcı olan sezgisel bir uygulama olan Logi Tune ile de entegre çalışır. Logi Tune’un takvim entegrasyonuyla birleştirildiğinde Logi Dock, bir toplantının başlamak üzere olduğunu bildirmek için akıllı aydınlatma ipuçları sağlar ve katılmak, sessize almak, kamerayı açmak/kapatmak ve aramaları bitirmek için sezgisel düğmeleriyle zahmetsiz bir toplantı deneyimi yaratır.

Üretken bir iş yaşamı ve verimli bir toplantı deneyimi büyük ölçüde yüksek kaliteli ses deneyimlerine bağlı olduğundan, Logi Dock kurumsal düzeyde iyi bir ses sistemine sahiptir. Kullanıcılar, gürültü önleyici hoparlörden yararlanabilir veya tek tuşla özel konuşmalar için sesi otomatik olarak Zone Wireless kulaklığa veya Zone True Wireless kulaklığa geçebilir. Bir toplantı sona erdiğinde, kullanıcılar Logi Dock’un güçlü, ustalıkla ayarlanmış hoparlöründen müziğe geçiş yapabilirler.

Grafit ve beyaz olmak üzere iki rengi bulunan Logi Dock, bugünün ve yarının uzak ve hibrit çalışma dünyasında, daha iyi, daha verimli bir iş yaşamı için herhangi bir kişisel masaüstünü, özel ofisi veya odak odasını ideal çalışma alanına dönüştürür.

Previous post “İbrahim Selim ile Bu Gece”nin bu haftaki konuğu İrem Helvacıoğlu oldu
Next post CORENDON AIRLINES’TAN BENZERSİZ KAMPANYA: KIŞ SEZONUNDA 1 EURO + VERGİLERLE UÇAK BİLETİ