Loading...

MULTY’e biz bayıldık! Siz de bayılacaksınız!

Hem dekoratif, hem teknolojik hem de kullanımı çok kolay.
Uygulamasından, donanıma hrşeyi ile hem kullanıcı dostu hem de son derece elegant.
Yeni teknolojiler, hayatımızın her alanında konfor sağlamaya ve yaşam biçimimizi iyileştirmeye devam ediyor. Örneğin akıllı ev sistemleriyle oturduğumuz yerden klimamızı veya kombimizi kontrol edebiliyor, akıllı güvenlik sistemleriyle ise evimizde daha güvenli bir yaşam sürdürebiliyoruz. İşin bir de dekorasyon kısmı var tabi. Teknolojik cihazlar her zaman ev dekorasyonumuza tam anlamıyla uyum sağlayamayabiliyor. Birçoğumuzun evlerinde elektronik cihazların kabloları problem çıkarabiliyor ve dekorasyon bütünlüğümüzü bozabiliyor. Oysa evlerinizin daha şık görünmesine olanak tanıyan ve kablo dağınıklığını ortadan kaldırabilen ürünler de yok değil. Ev dekorasyonunuz ile uyumlu Zyxel Multy U, sıradışı stili ile odaların şıklığına şıklık katıyor.
Kesintisiz ve güvenilir bir Wi-Fi, artık bir ihtiyaç olmaktan çıkarak nerdeyse bir hayat standardı oldu. Özelikle yeni nesil, Wi-Fi olmadan bir hayat düşünemiyor. İnternet ve teknoloji ile bütünleşen Z Kuşağının ihtiyaç ve beklentilerine uygun olarak tasarlanan Üç bantlı Ev Wi-Fi Mesh Sistemi Multy U, stil ve teknolojiyi bir arada sunuyor. Dinamik bir tasarıma sahip olan ürün, sınırların ötesinde 3 bant Wi-Fi deneyimi yaşatıyor.
Evlerde ultra yüksek hızda, güvenilir Wi-Fi kapsama alanı sağlamak için tasarlanmış olan Multy U MeshWi-Fi sistemi; 550 metre kareye kadar kapsama alanında eşit hızda performans vaat ediyor.
Altı entegre anteni bulunan ve 2100 Mbps veri erişim hızına sahip olan (*2,4 GHz’de 300 Mbps *5 GHz’de 2x 866 Mbps) Mult U, evlerde maksimum 128 cihazı Wi-Fi ağına dahil edebiliyor. Akıllı telefon aplikasyon desteği ile ağınızı 7 / 24 her yerden yönetme imkanı sunan cihaz sayesinde;ebeveyn kontrolü, misafir ağı oluşturma,Alexa ses kontrolü gibi işlemler, cep telefonları üzerinden kolaylıkla yönetebiliyor.
Minimalist tasarımı ile Z kuşağı kadar sıra dışı
Tek katlı evler için özelikle genç neslin taleplerine yönelik olarak tasarlanan Multy U, Z kuşağı kadar dinamik ve sıra dışı. Minimalist hatları ile dikkat çeken Multy U, hız ve tasarıma önem veren yeni neslin tüm beklentilerini karşılıyor.
Porseleni andıran pürüzsüz görünümü ile şıklıktan ödün veriyor
Multy U’nun kompakt yapısı hemen fark ediliyor. 310 gram ağırlığında olan ürünün kalınlığı ise sadece 3 cm. Bu ölçülerle piyasadaki en küçük üç bantlı ağ çözümü ünvanına sahip olan Multy U; porseleni andıran pürüzsüz görünümü ile şıklıktan ödün vermiyor ve ev dekorasyonuna mükemmel uyum sağlıyor.
Tarzına uygun; senin kadar dinamik
Multy U; ev ağı yaşam tarzınıza stiliyle bir kişilik katıyor. Ürün, köşeleri yuvarlatılmış tasarım ve ön yüzündeki “X” şeklindeki renkli ışıklı gösterge gibi estetik güzellikleri ile de göz dolduruyor. Multy U’nın fonksiyonel zarif deri kayışı, daha iyi Wi-Fi performansı elde etmek için yükseltilmiş bir pozisyonda asma seçeneği sunuyor. Manyetik stand özelliği de bulunan Multy U’yu masaya dikey olarak yerleştirebildiğiniz gibi tercihinize göre duvara da asabiliyorsunuz. Kurulumu son derece kolay olan ürün, montaj için herhangi bir alete ihtiyaç duymuyor.

Netizenlist.com

İnternet vatandaşlarının buluşma noktası