Okuma Süresi:54 Saniye

Müzik ve eğlence severlere müziğe dair global ölçekte yepyeni bir deneyimi sunmayı amaçlayan dijital performans platformu Musixen, sadece Türkiye’de değil tüm dünyada ilk olacak bir organizasyona imza atmaya hazırlanıyor. 28 Ağustos Pazar günü dünyanın ilk hibrit konserini Maximum UNİQ Açıkhava’ya taşıyacak olan organizasyon ile Oğuzhan Uğur’un sunduğu P!NÇ Aşkım Kapışmak, Ümit Erdem, Ali Biçim, Mesut Can Tomay, Yüsra Geyik, Patron, Pera ve Ersay Üner konukluğunda gerçekleşecekken Oğuzhan Uğur ve Orkestrası’nın sahne alacağı konser programı müzik tutkunlarını notalara doyuracak!

Organizasyonun ilk bölümünü oluşturan Oğuzhan Uğur’un sunduğu P!NÇ Maximum UNİQ Açıkhava’da canlı canlı izlenebilecek ve Musixen’den online olarak yayınlanacak. Programın ikinci bölümündeki canlı konser ise Musixen’den yayınlanırken Atlasspace uygulamasından metaverse formatında izlenebilecek.

Saat 21.00 itibariyle başlayacak olan organizasyonun biletleri; sınırlı süredeki avantajlı dönemiyle Biletix, Biletino, Biletinial, Bubilet ve Mobilet’te satışta.

Program:

21.00 – 22.00 Oğuzhan Uğur’un sunduğu P!NÇ

          Konuklar: Aşkım Kapışmak, Ümit Erdem, Ali Biçim, Mesut Can Tomay, Yüsra Geyik, Patron,   

Pera ve Ersay Üner

22.00 – 22.30 Ara

22.30 – 23.00 Konser

          Oğuzhan Uğur ve Orkestrası 
Previous post Amazon.com.tr’de “Evim Evim Güzel Evim” Mağazası Açıldı
Next post Bu Sene 10’uncu Yılını Kutlayacak Brand Week Istanbul, 7-11 Kasım Tarihlerinde Katılımcılarla Buluşuyor!