Okuma Süresi:45 Saniye

%100 yerli sermaye ile kurulan, tasarımdan üretim aşamasına kadar her ince detayı üstün teknoloji ve iş gücü ile ürünlerine yansıtan Porland başarılarıyla ödüllendirilmeye devam ediyor.

Sadece Türkiye’nin değil dünyanın sayılı porselen üreticilerinden Porland, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı tarafından 12 Mart 2019 Salı günü Cemal Reşit Rey konser salonunda düzenlenen “İstanbul Tüketici Ödülleri” töreninde, “Müşteri Memnuniyetini İlke Edinen Firma Ödülünün sahibi oldu.

Müşterileri için değer yaratmak, onların beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek Porland’ın her zaman ilk önceliğini oluşturmakta. Ürünlerine sahip çıkmayı ve satış sonrasında da müşterilerinin yanında olmayı en önemli görevi olarak gören Porland, bunun için sektörde ilklere imza atan hizmetler geliştirdi ve geliştiriyor. Porland; müşterileri için kişiye özel üretim yapan, kargo ile evine teslim seçeneği sunan, müşterine dilediği ürünü tek tek alabilme özgürlüğü tanıyan ve üretici firma gücünden kaynaklı; 10 yıllık süreç içerisinde müşterilere takım tamamlama garantisi veren sayısız hizmetiyle 42 yıldır tüketicisine hizmet veriyor.

Previous post Netflix, Yeni Belgeseli Gezegenimiz’in Uzun Fragmanını Yayınladı
Next post Oto Ekspertiz’de Yeni Dönem