Okuma Süresi:45 Saniye

Fibabank,  “Nöbetçi Transfer” hizmetiyle bankacılık sektöründe bir ilke daha imza atıyor. “Nöbetçi Transfer” ile Fibabanka müşterileri, hafta sonu dahil günün 24 saati hızlı bir şekilde, sisteme dahil olan bankalar özelinde para transferi gerçekleştirebiliyor.

Fibabanka, finansal teknolojilere yaptığı yatırımlarla, müşterilerine hızlı ve kolay çözümler sunmaya devam ediyor. Hafta sonu dahil günün 24 saati bankalar arası Türk Lirası para transferi işlemi yapmayı sağlayan “Nöbetçi Transfer” hizmetiyle, bankacılık sektöründe bir ilki

gerçekleştiriyor. “Nöbetçi Transfer” ile yapılan işlemler, hızla ve anında hesaba yansıtılıyor ve Fibabanka müşterileri zaman sınırlaması olmadan işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Fibabanka’nın hayata geçirdiği yatırım ve teknoloji girişimi Finberg ile stratejik iş birliği gerçekleştiren Birleşik Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş., “Nöbetçi Transfer” ürününün teknik altyapı ve ödeme aracılık desteği sağlıyor.

“Nöbetçi Transfer” işlemini tüm Fibabanka müşterileri, Fibabanka İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılığı kanalları aracılığıyla, 7 gün 24 saat gerçekleştirebiliyorlar. Sisteme dahil olan bankaların bilgisine fibabanka.com.tr üzerinden ulaşılabiliyor.

 

Previous post 18 Ocak’ta Vizyona Girecek Çiçero’nun Afişi Yayınlandı
Next post Bir Süt Meselesi: Emzirmeyi Sonlandırma 2. Bölüm