Okuma Süresi:1 Dakika, 2 Saniye

Eğlenceli reklam filmleriyle tanıdığımız Pepsi®’nin sinema filmi kalitesindeki yeni reklam filminde, Paul Rudd ile Michael Peña, Pepsi için her şeyi yapabilecek iki astronotu canlandırıyorlar.

Uzay aracının fırlatılması öncesinde son hazırlıkları yaparken uçuş öncesi kontrolleri sırasında iki astronot çok önemli bir şeyi, yani Pepsi’yi unuttuklarını fark ediyorlar. Pepsi’nin bu yeni yaratıcı reklamında, astronotlar ateşleme öncesinde lezzetli kolayı ele geçirmeye çalışırken zamana karşı yapılan komik yarışı izliyoruz.

Rudd, “Pepsi’nin uzay giysilerini giyip bu unutulmaz reklam filmini çekmek başlı başına bir olaydı. Bunu Michael Peña gibi bir komedyen ile yapabilmek ise film çekiminin “bu dünyanın ötesinde” bir deneyim olmasını sağladı” diyor.

Peña ise “Paul ile birlikte çalışırken her zaman harika vakit geçiriyorum ve bu çekim, son derece keyifli bir işti. Pepsi setinde inanılmaz eğlenceli bir hava vardı ve umarım insanlar da reklamı izlerken, bizim çekimler sırasında eğlendiğimiz kadar eğlenirler” diyor.

[yotuwp type=”videos” id=”WXMIQkZ6lN0″ ]

“No Can Left Behind” adlı reklam filminin yönetmeni hem süper kahraman hem de komedi türlerindeki çalışmalarıyla tanınan ve Oscar’a aday gösterilen yönetmen, senarist ve aktör Taika Waititi.

Yeni tanıtılan uluslararası slogan ve marka platformu ‘FOR THE LOVE OF IT’ kapsamında Pepsi, insanları futboldan müziğe ve çılgın eğlenceye kadar sevdikleri şeyler için, hepsinin merkezinde Pepsi olmak üzere, her yolu denemeye çağırıyor.

Previous post Dijital Reklam Yatırımları 2011’Den Beri En Hızlı Büyümeyi Yaşadı
Next post Türkiye’de Alan ve Tür Koruması Yetersiz