Okuma Süresi:1 Dakika, 18 Saniye

2015’ten bu yana dünyadaki en büyük Fransız prodüksiyonlarının başında gelen, başrolünde dünyaca ünlü yıldız Nathalie Lermitte’in yer aldığı ‘Piaf! The Show’ Türkiye’de ilk kez Zorlu PSM’de sahnelenecek. ‘Edith Piaf’ın kariyeri üzerine üretilen en güzel övgü’ olarak nitelendirilen, Edith Piaf’ın unutulmaz şarkılarıyla zaman yolculuğuna çıkaran ‘Piaf! The Show’, 50’den fazla ülkede 600’ü aşkın kapalı gişe performansın ardından 6 Aralık 2023’te Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde!

Dünyaca ünlü yıldız Nathalie Lermitte’in başrolünde yer aldığı, Edith Piaf’ı yakından tanıyanlar tarafından ‘Edith Piaf’ın kariyeri üzerine üretilen en güzel övgü’ olarak nitelendirilen ‘Piaf! The Show’ Edith Piaf’ın ölümünün üzerinden 60 yıl geçmesine rağmen dünya genelinde 50’den fazla ülkede 600’den fazla kapalı gişe performans sergiledi. ‘Piaf! The Show’ Carnegie Hall, Olympia gibi dünyanın en görkemli sahnelerinin ardından Türkiye’de ilk kez Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde seyircilerle buluşacak.

45 dakikalik iki bölümden oluşan ‘Piaf! The Show’, Edith Piaf’ın unutulmaz şarkılarıyla, orijinal sahne düzeniyle ve daha önce kimsenin görmediği Edith Piaf görüntülerinin projeksiyonlarıyla seyircileri adeta bir zaman yolculuğuna çıkarıyor. Dünyaca ünlü yıldız, Natalie Lermitte’in sahnede ‘Kaldırım Serçesi’ne dönüştüğü, ‘Non Je ne Regrette Rien’, ‘La Vie en Rose’, ‘Padam Padam’ gibi efsaneleşmiş eserlerini seslendirdiği ‘Piaf! The Show’, 6 Aralık’ta Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde seyircilere unutulmayacak bir deneyim yaşatacak.

Piaf! The Show biletleri passo.com.tr’de!

Bilet Fiyatları:

1.Kategori : 990,00 TL
2.Kategori : 880,00 TL
3.Kategori : 770,00 TL
4.Kategori : 660,00 TL
5.Kategori : 550,00 TL
6.Kategori : 440,00 TL

Previous post UNDP, Türkiye’nin depremden etkilenen 11 ilinde küçük işletmelere 10 milyon ABD doları tutarında toparlanma hibesi dağıttı
Next post Ledger Ve Stader Labs Eth İçin Stake Ödüllerini 60 Gün Boyunca %25 Artırma İmkanı Sunuyor