Okuma Süresi:1 Dakika, 22 Saniye

Primeclass İzmir Adnan Menderes ile Ankara Esenboğa havalimanlarındaki özel yolcu salonları dünya havacılık sektörünün en prestijli derecelendirme kuruluşu Skytrax tarafından Covid-19 değerlendirmesinde 5 yıldız ile ödüllendirildi.

TAV İşletme Hizmetleri’nin 20 ülkede 65 noktada faaliyet gösteren Primeclass markası, hijyen, konfor ve güvenli seyahat uygulamalarıyla, havacılık sektörünün global derecelendirme kuruluşu Skytrax’ten 2 yeni ödül daha kazandı. Skytrax, Primeclass İzmir Adnan Menderes ve Ankara Esenboğa havalimanlarındaki özel yolcu salonlarındaki denetimlerini pandemi dönemine özel belirlenen kriterlerle tamamladı.

Primeclass, pandemi döneminde Skytrax’in ‘Dünyanın En Güvenilir Yolcu Salonları”nı değerlendirdiği listede 5 yıldız alan ilk özel yolcu salonu unvanına da sahip…

TAV İşletme Hizmetleri CEO’su Güçlü Batkın, “Pandemi dönemi ile birlikte hijyende çok yüksek bir standart artık sektörümüzün normalleri arasına girdi. Primeclass özel yolcu salonlarında ağırladığımız yolcularımıza, kendilerini güvende hissedecekleri ayrıcalıklı ve son derece kaliteli bir hizmet kalitesini sağlamayı öncelikli sorumluluk alanımız olarak görüyoruz. 2021’in başında, Umman’daki Maskat ve Letonya’daki Riga salonlarımız ile Skytrax’in Covid-19 Havayolu Özel Yolcu Salonu Hijyen ve Güvenlik Derecelendirmesinden 5 yıldız alan dünyanın ilk bağımsız yolcu salonu işletmecisi olmuştuk. Bu küresel başarıyı globalde diğer servis noktalarımızda devam ettirirken, Türkiye’ye ödüllerle beraber getirmiş olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. ” dedi.

Skytrax 150’nin üzerinde güvenlik protokolünü değerlendiriyor

Skytrax, dünya çapında havalimanları ve özel yolcu salonları ile gerçekleştirdiği denetimlerde müşteri ve çalışanlar için gelişmiş güvenlik hizmetlerinin sağlanması adına tüm hizmet ve personel ile ilgili 150’nin üzerinde güvenlik protokolünü değerlendirerek sertifikaları hazırlıyor.

Skytrax’in değerlendirmesinde özel yolcu salonu içindeki sosyal mesafe düzenlemesi, alanların temizlik ve hijyeninin artırılması, mevcut duruma uyarlanarak servis edilen yiyecek ve içecek hizmetleri ile belirli temas noktalarında temassız hizmet sunma seçeneği gibi temel güvenlik önlemleri denetleniyor.

Previous post Türkiye’nin İlk Kripto Kiosku Marmara Park’ta
Next post SEMTPATİ “SOKAK HAYVANLARIYLA DOĞRU VE GÜVENLİ İLETİŞİM KURMA” EĞİTİMLERİNE BAŞLADI