Okuma Süresi:1 Dakika, 0 Saniye

PUMA, sevilen RS-X ailesini, tasarım ve tarzı yepyeni bir boyuta taşıdığı RS-X³ serisi ile genişletiyor. Sneaker tutkunlarının beğenisine sunulan seri, RS- X³ Puzzle ve RS- X³ Super modelleriyle öne çıkıyor

Tasarımlarıyla sınırları zorlamaktan çekinmeyen global spor markası PUMA, beğenilen RS koleksiyonunun imza niteliğindeki özel dizaynını bir üst seviyeye taşıdığı RS-X³ serisini piyasaya sunuyor. Tasarıma ayrı bir boyut katılarak geliştirilen yeni seri, RS- X³ Puzzle ve RS- X³ Super modelleriyle şıklık ve konforu aynı potada eritiyor.

RS- X³ Puzzle, güçlü materyallerden oluşan, detaylarla dikkat çeken silüeti ve renk kombinasyonlarıyla öne çıkıyor. Ağ dokulu üst bölümü, topukta yer alan göz alıcı PUMA logosu, beyaz-kırmızı-mavi ve beyaz-pembe kombinasyonlarıyla Puma mağazalarında yerini alan unisex ayakkabının, ayrıca çocuk koleksiyonu da bulunuyor.

Serinin bir diğer modeli RS- X³ Super ise, cesur renk paleti ve güçlü malzeme karışımlarıyla fark yaratıyor. Amerikalı rap sanatçısı Gunna’nın reklam yüzü olduğu sneaker, eski video oyunlarının canlı, renkli ve enerjik dokusundan ilham alınarak tasarlanıyor.

PUMA’nın hem tasarım özellikleri hem de çarpıcı görüntüsüyle dikkat çeken yeni serisinin RS- X³ Puzzle modeli tüm PUMA mağazaları ve www.puma.com.tr üzerinden satışa sunulurken, yepyeni RS- X³ Super modeli ise 5 Şubat 2020 itibarıyla sneaker tutkunlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Previous post Techno’nun En Üretken İsimlerinden DJ ve ProdüktörCoyu Birlikte Güzel Sunumuyla 17 Ocak Cuma GecesiRX Istanbul’da!
Next post “Domino’s Ekmek Arası”nın Yepyeni Çeşitleri Yeni Reklam Filminde