Bugünkü Okunma Sayısı : 233
Okuma Süresi:1 Dakika, 23 Saniye

Dünyaca ünlü pop yıldızı Dua Lipa, PUMA ile hazırladığı ve sınırlı sayıda üretilen yeni kapsül koleksiyonu “Flutur” ile hayranlarını heyecanlandırmaya devam ediyor. Cesur markalaması, retro kesimleri ve kelebek ikonografisiyle 90’ların sokak giyiminden ilham alan “Flutur” koleksiyonunun adeta ön gösterimi özelliği taşıyan kapsül koleksiyon, dört parçadan oluşuyor. Sevenlerinin heyecanla beklediği koleksiyonun parçaları Sneaks Up İstinyePark İzmir mağazasında ve Sneaksup.com’da satışta!

Dua, PUMA x DUA LIPA “Flutur” koleksiyonunda PUMA klasiklerine kendi yorumunu katıyor. Dua’nın adının ve PUMA logosunun renk değiştiren bir kelebeğe dönüştüğü yeni bir logoya sahip koleksiyonda siyah-beyaz kısa tişörtler ve siyah oversize kapüşonlular gibi kullanımı kolay ürünler öne çıkıyor. Tekstil ürünlerinin yanı sıra Dua’nın en sevdiği ayakkabılardan Mayze ise Mayze Flutur olarak koleksiyonda yerini alıyor. Ayakkabı kalın bir orta tabana, uç kısımda zikzak dikişlere ve iki bağcık seçeneğine ek olarak hem dil hem de iç tabanda Dua Lipa’nın imza logosuna ile tasarlandı.Kelebeklerin hayatında dönüşüm, umut ve metamorfoz gibi pek çok şeyi temsil ettiğini belirten Lipa; “ Geride bıraktığımız yıl boyunca kelebek benim için özellikle sembolik ve anlamlı hale geldi. Kapsülün adı olan ‘Flutur’, Arnavutça’da kelebek anlamına geliyor. Puma ile bu yeni başlangıcı kutlarken aynı zamanda mirasıma saygı göstermek için bu ismi ve logoyu seçtim” dedi.

Kampanya, geçmişte Lipa da dahil olmak üzere dünyacaünlü müzisyenlerle çalışmış olan Alman fotoğrafçı Daniel Sannwald tarafından ölümsüzleştirildi. Onun yaratıcı dehası bizi; Dua’nın bir kozadan kelebeğe, karanlıktan bir renk paletine dönüşümünü gördüğümüz bu psikedelik peri masalına götürüyor. Dua, ürün tasarımının ve ilhamın gerçek bir yansıması olan bu büyülü dönüşümün yaratılmasına yardımcı olan renkli aydınlatmalar ve görsel efektlerle birlikte siyah-beyaz bir fonda çekildi.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Previous post e-Öğrenme pazarı 2026’da 457 milyar doları aşacak
Next post ELEKTRİKLİ VE HİBRİT OTOMOBİLLERE İLGİ ARTIYOR