Loading...

Ray-Ban #Proudtobelong Kampanyası

Farklı yollar, evrensel duygular: Ray-Ban #ProudToBelong kampanyası bizi birbirimize bağlayan ve aidiyet duygusunu hissetmemizi sağlayan anlarımızı öne çıkarıyor.

Her birimiz kendimize has farklı bir yolculuk sürüyoruz. Ama nereye gidiyor olursak olalım kesin olan bir şey var ki yaşamımızdaki anlar gideceğimiz yolları belirliyor: Kahkahalar, heyecanlar, gözyaşları; bizi birbirimize bağlayan bu anlar kimliğimizi belirliyor. Bu anları kucakladığımızda ve yolculuğumuzun her anına kendimizi bıraktığımızda aidiyet duygusuna giden ve kendimiz olacağımız yolu buluyoruz. Mesele sadece ait hissetmek değil, aynı zamanda bundan gurur da duymak.

Bizi birbirimize bağlayan ortak anları kutlayan #PROUDTOBELONG kampanyası, ürünlerimizin özünü ortaya koyan temel duygulara odaklanıyor: hassasiyet ve empati, tutku ve neşe, özgüven ve gurur.

İşte #PROUDTOBELONG kampanyasına hayat veren karelerin temaları:

Hassasiyet ve Empati

(Bu karede kullanılan model: Ray-Ban I-Shape Ailesi’nden – Square)

“Seni affediyorum” diyen o sevecen gülümseme. Düşüncelerimizde kaybolmak. Kötü bir gün geçirirken yabancı birinden gelen o arkadaşça bakış. Bu etkileşim anları kim olduğumuzu tanımlar. Aidiyet duygusunu ararken bazen aidiyet bizim karşımıza çıkar.

Tutku ve Neşe

(Bu karede kullanılan model: Ray-Ban Wayfarer)

En son ne zaman kimseyi umursamadan yaşadınız? En son ne zaman kontrolü tutkunuza bıraktınız ve neşeye kapıldınız? Tutkularımız bizi canlı tutar. Tutkularımız ruhumuzu besler. Kendimizi anın içinde kaybettiğimizde aidiyet duygusunu hissederiz. Öyleyse her anı doya doya yaşayın ve bırakın ruhunuz canlansın.

Özgüven ve Gurur

(Bu karede kullanılan model: Ray-Ban Wings)

Başımız dik. Her adımda özgüven; öne çıkmaktan gurur duyduğumuz o an. İşte ait olduğumuzu o anda anlarız. Seçtiğimiz herhangi bir yere ait olduğumuz için gurur duyduğumuzda kendimiz olabiliriz. Özgüvenimizi bulduğumuzda her şey yerli yerine oturur. Başınızı dik tutun ve asla geri dönme ihtiyacı duymayın.

Kampanyada öne çıkan ürünler:

RB1971 – Ray-Ban Square

I-Shape Ailesinden, 1970’leri geri getiren bu büyük, kare çerçeve özgün karakteriyle dikkat çekiyor. Degrade tonlardaki yeni Evolve Lenslere sahip sade ve metal model Ray-Ban Square, temelleri kadar sağlam bir tarza sahip

RB2140 – Ray-Ban Wayfarer

Ray-Ban Original Wayfarer Classic modeli güneş gözlüğü tarihindeki en bilinen ve dikkat çekici modeller arasında. Tutkunun, özgünlüğün ve gerçek ikonik bir tarzın simgesi olan Wayfarer, 1952’de ilk tasarlandığından bu yana ünlülerin, müzisyenlerin ve sanatçıların adeta vazgeçilmezi olmayı sürdürüyor.

RB3697 – Ray-Ban Wings II

Şık kare formu ve eşsiz degrade aynalı lensleriyle bu model, özgüveni ortaya çıkarıyor ve iz bırakıyor. Düz saplar, düz çiftköprü ve lenslere basılmış Wings II logosu tüm spot ışıklarını üzerinize çevirme iddiası taşıyor.

Netizenlist.com

İnternet vatandaşlarının buluşma noktası