Okuma Süresi:44 Saniye

Ekranların sevilen ismi Refika Birgül, ezberleri bozan yeni programı “Refika ile Öze Dönüş” ile her hafta mahallesi Kuzguncuk’taki kendi mutfağında birbirinden ünlü konukları ağırlıyor. Her programında yemek tariflerinden komşuluğa, mahalle kültüründen dostluklara, doğadan hayvanlarla ilişkilerimize kadar her konuda özümüze dönmemiz gerektiğini vurgulayan Refika, bize has Türk mutfağı tekniklerini anlatıyor; Türk mutfağının dünya mutfakları arasında hak ettiği yere ulaşması için çalışıyor.

Refika bu haftaki programında birbirinden lezzetli börek tekniklerine odaklanıyor. Çıtır börek tekniklerini ve kolayca uygulama yollarını izleyicileri ile paylaşıyor. Aynı zamanda bir yufkacıya gidip yufka yapımının detaylarını öğreniyor. Refika sonrasında

Ufak Tefek Cinayetler’in Merve’si Aslıhan Gürbüz’le mutfağında bir araya geliyor ve farklı malzemelerle yeni tarifler denerken bir yandan da Aslıhan ile keyifli bir sohbet gerçekleştiriyor.

Eğlenceli ekibi, candan komşuları, yardımsever esnafı ve ünlü konuklarıyla mutfakta olduğu kadar sokakta da geçen “Refika ile Öze Dönüş”, 20 Ocak Pazar günü saat 12.00’da 24Kitchen ekranlarında.

Previous post Multinet Up, GastroClub’ı satın alıyor
Next post Birezilya İle, 3 Milyar Dolarlık Ticaret