Okuma Süresi:1 Dakika, 29 Saniye

Antalya’nın gözde turizm merkezi Belek’te yer alan Regnum Carya, hazırladığı Kış Paketi ile kış sezonuna yeniden hareket kazandırmayı amaçlıyor. Her sene hayata geçirdiği farklı çalışmalarla dikkat çeken Regnum Carya Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şafak Öztürk, “ Antalya’mız’ ın kış döneminde sunduğu artıları daha fazla öne çıkarmak için böyle bir uygulamaya gittik” diyor.

Önemli avantajlar sunacak
Antalya’nın Belek Turizm Merkezi’nde bulunan Regnum Carya, yaz sezonunu geride bırakmaya hazırlandığımız şu günlerde misafirlerinin kendilerini evlerinde hissedecekleri Kış Paketi’ni satışa sundu. Regnum Carya, minimum 14 günlük konaklama sunduğu Kış Paketi ile hem fiyat hem de hizmetler anlamında tatilcilere önemli avantajlar sunuyor. Tesis, hazırladığı bu paket ile hem kış sezonuna hareket kazandırıyor hem de tatilcileri kış döneminde tatile teşvik ediyor. İlk defa geçen sene hayata geçirdiği ve yoğun talep gören Kış Paketi ile kış sezonuna hareket kazandıran Regnum Carya, bu çalışması ile diğer otellere de ilham veriyor.

12 ay boyunca turizm hareketleniyor
Kış paketine hayat veren Regnum Carya’nın Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şafak Öztürk, “Öncelikli amacımız kış sezonuna hareket kazandırmak. Pandemiye rağmen aldığımız önlemlerle yaz dönemini oldukça hareketli geçirdik ve bu hareketliliği geçen sene olduğu gibi bu kış da devam ettirmek istiyoruz ” diyerek sözlerine şöyle devam ediyor: “Geçen kış sunduğumuz paket ile geçtiğimiz sezon Ocak Şubat ve Mart aylarında doluluklarımız %75 seviyelerini aştı. Bu sene için de minimum 14 günlük konaklamayı içeren Kış Paketimizi bu yıl da satışa sunduk. Misafirlerimiz bu paket ile hem uygun fiyat hem de hizmet anlamında avantajlar elde ediyor. Diğer otellerin de örnek aldığı bu çalışmamız ile kış aylarında da Antalya’da turizm hareketliliğine yön verebiliriz ”. Antalya gibi donanımlı ve zengin bir destinasyonda 12 ay turizm yapılması için ziyaretçilerin tatile teşvik edilmesi gerektiğinin altını çizen Öztürk, Regnum Carya olarak 12 ay kesintisiz hizmet vermek için farklı çalışmalar içinde olmaya devam edeceklerini söylüyor.

Previous post Yerel işletme aramalarında daha görünür olmaya yönelik üç ipucu
Next post Fairmont Hotels & Resorts yeni global kampanyasını Oscarlı oyuncu Susan Sarandon ile duyurdu