Loading...

Remington Graphite G5 ürün incelemesi

Dünyanın ilk elektrikli tıraş makinesinin mucidi Remington, yeni Graphite Bakım Serisi ile erkek bakımını üst seviyelere çıkarıyor. Serinin en dikkat çeken ürünü Graphite G5, çok yönlü başlıkları ve uzun süreli çalışma performansıyla tepeden tırnağa bir stilin anahtarı oluyor.
Kişisel bakımın öncü markası Remington, kişisel bakım için gerekli tüm ihtiyaçları yeni Graphite Bakım Serisi ile bir arada sunuyor. Berbere gitme ihtiyacını ortadan kaldıracak çok yönlü başlıkları ve şık tasarımıyla dikkat çeken Graphite Bakım Serisi, grafit kaplama bıçakları sayesinde ise konforlu bir tıraş deneyimi sunuyor. Her türlü bakım gereksinimini fonksiyonel yapısıyla kolayca karşılayan Graphite Serisi ürünleri, 2-20 mm arasında saç ve sakal için ayarlanabilir tarakları, en yeni teknolojiye sahip burun, kaş ve kulak kılı düzelticileri ve uzun ömürlü kullanımıyla kişisel bakım deneyimini en üst seviyeye çıkarıyor.

Stiliniz İçin İhtiyaç Duyduğunuz Her Şey Bir Arada
Serinin en özel ürünü Graphite G5 ile ister favorileri düzeltin ister sakalınıza şekil verin ister vücut tüylerinizi kısaltın. Tepeden tırnağa bakım için ihtiyaç duyulan tüm çözümleri içinde barındıran Graphite G5, stilinize yön veriyor. Grafit kaplama ve kendi kendine bilenen bıçakları ile üst düzey kesim performansı gösteren Graphite G5, temiz ve kusursuz bir tıraş deneyimine yardımcı oluyor. Tüm vücudun bakımını sahip olduğu 9 çok yönlü parçayla üstlenen Graphite 5, 90 dakikalık kablosuz kullanım ve pilin ne zaman azaldığını gösteren 2 aşamalı led ışık göstergesiyle de kontrolü size bırakıyor.

Netizenlist.com

İnternet vatandaşlarının buluşma noktası