Okuma Süresi:1 Dakika, 3 Saniye

Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort, sonbaharda da misafirlerine farklı ve keyifli deneyimler yaşatmaya devam ediyor.

Elite World Sapanca’nın misafirleri özellikle Türkiye’nin ilk biyolojik göletinin çevresinde dolaşıp, tenis kortlarında, basketbol sahasında spor yapabiliyor. Ayrıca orman içinde aktif bir yaşam vaat eden Adventure Park çocuklu ailelerin Elite World Sapanca’yı tercih etmelerinde önemli faktörler arasında yer alıyor. Adventure Park; ATV, trekking, bisiklet, paintball ve hazine avı gibi grup aktivitelerinin yanı sıra doğa yürüyüşü ve koşu gibi bireysel aktivitelere de imkan sağlıyor.

Tüm bunların yanı sıra uygun hava şartlarında doğanın içinde yoga, pilates gibi grup çalışmaları da gerçekleştirilirken, çocuklar Kids Club’ta keyifli zaman geçirebiliyor.

Vücudunuzu Fit Life’ta kış aylarına hazırlayın

Elite World Sapanca’nın bünyesinde bulunan Fit Life Spa & Wellness sonbahar ile birlikte yenilenmek isteyenlerin farklı bir deneyim yaşamalarını sağlıyor. Dış güzellik ve vücut sağlığı dengesine önem verenler için hazırlanan Fit Life Signature Masaj, kendini şımartmak isteyenlerin keyfini yerine getiriyor.

Sıradışı bir SPA deneyimi arzulayanlar ise Elite World Sapanca’nın özel hamamında baştan aşağı arınırken, dinlenme alanlarındaki ferahlatıcı ikramlarından tadıp, detoks bakım paketi ve bitki özlerinin ferahlatıcı etkilerini bir arada yaşayabilirler. Ayrıca Elite World Sapanca’nın misafirleri tuz terapi odasındaki sıcak kum masaj yatağında uzanıp, himalayan tuzu ile kaplanmış olan tuz terapisi odasının keyfini çıkartabilirler.

Previous post Cisco’dan Güvenli Hibrit Çalışmanın İpuçları
Next post Gençlerden Sessiz İstifa Alarmı: Youthall “Sessiz İstifa” Araştırması Sonuçlandı!